Büyük Başarı Araştırmaları 1 - Başarı Bilimi
% 15indirim

Büyük Başarı Araştırmaları 1 - Başarı Bilimi

  • 15,00 TL12,75 TL

    hopi kampanyası
    0,64 Paracık
  • VEYA

    Stoktan Hemen Teslim!
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Dünyada  her gün 2500 yeni bilimsel araştırma  yayımlanıyor! Çoğumuzun %1’inden bile haberi olmuyor. Haydi bir hayal kuralım: Milyonlarca araştırma içinden, kendini geliştirmeyle en ilgili olanları seçip, bir kitapta toplasak nasıl olurdu? İşte bu kitap, bu vizyonun ürünü!

Başarı bilimi, mutluluk bilimi, irade bilimi, motivasyon bilimi, karar alma bilimi, beyin bilimi gibi birçok konuda  çözüm odaklı, yeni ve yararlı araştırmaları  bir araya getirdik. Alanında çığır açan deneyleri özenle seçtik, kapsamlı bir şekilde analiz ettik, akıcı ve anlaşılır bir dille özetledik.

Ne varsa, bilimde var! Kendinizi geliştirmeyle ilgili klişelerden ve mantık kalitesi düşük fikirlerden bıktıysanız, geçerlilik testinden geçmiş bilimsel başarı tekniklerine hazırsınız  demektir.  Atatürk’ün de dediği gibi, ‘hayatta en hakiki yol gösterici bilimdir.’

Bu kitapta soyut teoriler değil, ‘gündelik hayat bilimi’ var.  Hayatta karşılığı olan araştırmalar. Eski sevgiliyi unutmaktan İngilizce kelimeleri hatırlamaya, irade gücünü geliştirmekten maaşına zam istemeye kadar yaygın sorunlara yeni nesil bilimsel çözümler  anlatılıyor.


Yorum Sayısı: 1

Mümin Sekman yeni kitabında başarılı olmuş insanları ekibi ile inceleyerek kendi has uslübu ile değerlendirmiş. Bir solukta okunabilecek akıcı bir başucu kitabı.

A
Ahmet Arif Kavlak  -   10.02.2016