Cadı Avcısı
% 19indirim

Cadı Avcısı

  • 25,00 TL20,25 TL

    hopi kampanyası
    1,01 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Tenime dağlanarak işlenmiş mühür. Beni koruyan ve ne olduğumu gösteren mühür.  Ben On Üçüncü Yazıt’ın bir uygulayıcısıydım.  Bir cadı avcısı. Korkulması gereken kişi bendim.


En büyük düşmanımız dövüştüğünüz şey değil, en kokrtuğunuz şeydir.


“İyi bir fantastik kitapta olması gereken her şey var: kılıçlar, zehir, kara büyü ve ihanet. Eğlenceli, kanınızın çekileceği, macera dolu bir ilk roman.”


- April Tucholke, Derin Sularla Şeytan Arasında romanının yazarı


“Ustalıkla ve kıvrak bir zekayla yazılmış, macera, espri ve sihir yüklü bir fantastik hikaye.” 


- Beth Revis, Bir Milyon Güneş ve Evrenin Ötesi romanlarının New York Times çoksatan yazarı


“Sinematografik anlatımın canlılığıyla, nefes kesici bir macera.”


- PW (starred review)


“Boecker çıkış romanındaki anlatım tarzıyla okurun Elizabeth’in sırlarını, endişelerini ve korkularını hissetmesini sağlayarak gerilim dolu bir hava yaratmış… Macera dolu bu kitapta kılıçlar çarpışıyor, canavarlarla savaşılıyor, kara büyü kullanılıyor ve ihanet kol geziyor… Maceranın yanı sıra arkadaşlık ve aşkın da yer aldığı bu hikaye genç edebiyatı fantastik okurlarının nefesini kesecek.”


- School Library Journal 


“Boecker’in yarattığı alternatif on altıncı yüzyılda büyülü dünya kadar karakterler de ilgi çekici… Karmaşık fantastik öğelerin arasına serpiştirilmiş arkadaşlık ve aşk kırıntıları, gizemli, macera ve sihir dolu bir hikaye sözü veriyor.”


- Booklist


“Elizabeth güçlü yan karakterlerle desteklenmiş, etkileyici bir kahraman. Oldukça başarılı bir çıkış romanı. Elizabeth’in gelecek maceralarının da aynı derecede heyecan verici olacağına hiç şüphe yok.”


- Voya


Yorum Sayısı: 6

Kesinlikle benim için yılın en iyi kitaplarından biri diyebilirim.Kelimenin tam anlamıyla harikaydı.1 gün de bitti.Devam kitabını bekliyorum.Pişman olmayacaksınız alın.Akıcı,sadece ve anlaşılır bir dili var.Olaylardan hiç sıkılmadım.Konusu da uzun zamandır beklediğim bir şeydi.Artık yazarlar neredeyse aynı şeyleri yazıp duruyordu.Bu farklı ve güzel.

C
Ceren Nur Temiz  -   30.04.2016

HER SAYFADA HATTA DAHA İLK SAYFALARDA BİLE MACERA HIZ KESMEDİ YILIN OKUDUĞUM FAVORİ KİTAPLARINDA KİNG SLAYERİ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.CİLDİ MÜKEMMEL VE SADECE 21 TL.

F
Fatma Zehra Özçelik  -   21.07.2016

Konusu değişikti fakat güzeldi. Yani sürükleyiciydi. Dili çok ağır değildi ve bu okutması konusunda kolaylık sağlıyordu. Karakterler de güzel yaratılmıştı. Yılın en sevilen kitaplarından biri diyebiliriz.

E
Elif Dolunay Ergün  -   02.09.2016

Kitap konusu bakımından çok etkileyiciydi okurken kitabı yaşadım ancak yazarın bir yandan anılarını bir yandan o anda yaşadığı olayları anlatması biraz kafamı karıştırdı çünkü mesela o an yaşadığı bir şeyi anlatırken bir anda eski bir şeyi anlatmaya başlıyordu bu da okumayı zorlaştırıyordu

S
Sinem Doğan  -   20.06.2016

Sonlara doğru bir şok yaşadım ve kitap daha etkileyici ve akıcı bir hale geldi

B
Betül Şahin  -   11.05.2016

bu kitabın kapağını çok sevdim gerçekten 10 numara 5 yıldız

B
Başak Nalbant  -   26.02.2016