Çağlar Boyu Quidditch

Çağlar Boyu Quidditch

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Şimdiye kadar kendinize Altın Snitch’in nereden geldiğini, Bludger’ların nasıl ortaya çıktığını ya da Wigtown Wanderers’ın cüppelerinde niye kasap satırı resmi olduğunu sorduysanız, size Çağlar Boyu Quidditch gerekiyor demektir. Bu sınırlı basım, Hogwarts Okul Kütüphanesi’nde duran ve hemen hemen her gün genç Quidditch hayranlarının başvurduğu kitabın bir kopyası.


Bu kitaptan elde edilecek kazanç Comic Relief’e gidecek, onlar da sizin paranızı hayatları kurtarmak ve iyileştirmek için kullanacaklar – ki bu 1921’de Roderick Plumpton’ın Altın Snitch’i üç buçuk saniyede yakalamasından da daha önemli ve şaşırtıcı bir iş.


Comic Relief bu kitabın satışından elde edilecek geliri, dünyanın en yoksul ülkelerinde yaşayan, en yoksul ve en zor durumdaki insanların bir kısmına yardımı amaçlayan projelere verecek.


Yorum Sayısı: 2

Çağlar Boyu Quidditch, Harry Potter serisinde oynanan Quidditch oyunu hakkında ayrıntılı bilgiler içeren bir kütüphane kitabı.

B
Burcu Balaban  -   02.02.2016

Harry Potter serisini okuduysanız Kennilworthy Whisp, Çağlar Boyu Quidditch eserinden istifade etmemeniz büyük bir kayıp olur. Yazar, eserinde büyücü sporları hakkında çok detaylı bilgiler vermiştir. Bu yönüyle de Harry Potter serisini tamamlayıcı tarafı vardır. Eserin, sayfa sayısının az olması ise canınızı sıkacaktır. Çünkü büyük bir keyif içerisinde vaktin nasıl geçtiğini bile unutarak eseri okurken birde bakıyorsunuz ki son sayfada soluğu almışsınız. Bu da keyfinizin yarım kalması anlamına...devamını oku

B
Berna Yıldırım  -   01.07.2016