Çalınan Hayatlar

Çalınan Hayatlar

Hayata Dair Her Şey
  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Hayat dediğimiz uzun gibi görünen aslında kısacık bir yolda, hepimizin kendine göre derdi, sıkıntısı, kederi mutlaka vardır. Hayata dair her şeyi kitabımda konu ederek, yaşanmış gerçek hayat hikâyeleri ile örneklemek istedim.


Kitabımın içerisinde benim yazarken zorlandığım, paylaşanların gözyaşlarını tutamadığı, hayat hikâyesi arama çalışmalarımda destek olan, fikirlerini aldığım psikolog ve rehber öğretmenlerinin şaşırarak yorumladığı, gerçek yaşam hikâyeleri yer almaktadır. İnsanların sesi olmaya, kimseyle paylaşamadıklarını paylaşmaya karar verdiğim zaman içerisinde elime o kadar çok hayat hikâyesi ulaştı ki çoğuna yer veremedim bile. Kurgu olsun istemedim. Gerçekliğin ön planda olması önemliydi benim için, gerçeklikten çıkabileceğini düşündüğüm için yazılanların ve anlatılanların dışında bir ekleme yapmadım. Bana güvenip hayatlarını paylaşan, kimseye anlatamadıklarını benim kitabımda isimleri geçmeden yayınlatmama izin veren arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.


Yazdığım bu kitabın; kişisel gelişim için yararlı ve içeriğinden çok ders çıkarabileceğimiz gerçek hayat hikâyelerinden ibaret olduğunu vurgulayarak, mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum. Şimdiden gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, saygılar arz ederim.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.