Çalısüpürgesi - 3 / Denemeye Cesaretin Var mı?
% 34indirim

Çalısüpürgesi - 3 / Denemeye Cesaretin Var mı?

  • 18,00 TL11,88 TL

    hopi kampanyası
    0,59 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
Çalısüpürgesi, yüzen eviyle birlikte, bir aşağı bir yukarı, nehir boyunca yol alır. Anlayışlı tavuğu Çilli ile dünyada gülümsemeyi becerebilen tek keçi olan Vanilya da bu yolcuklukta ona eşlik eder ve hep birlikte, her kitapta yeni maceralara doğru yelken açarlar.

Çalısüpürgesi, ailesini bulmak için çıkıtğı yolculukta Henri adında bir çocuğa rastlar. Henri her şeyden korkmaktadır ve daha cesur biri olabilmek için acilen yardıma ihtiyacı vardır. Çalısüpürgesi'ne göre, Henri'nin, kendisine güç verecek tılsımlı varlığı bulması şarttır. Ama onu bulmak için çocuğun öncelikle birçok cesaret sınavından geçmesi gerekmektedir. Acaba Henri, bu sınavların üstesinden gelebilecek midir? Peki, bir şeylerden korkmak, gerçekten sanıldığı kadar kötü müdür?

"Henri'nin korkularını yenme çabasıyla başlayıp bir kendine güven serüvenine dönüşen olaylar zincirinde Çalısüpürgesi bizi yine düşündürüyor. Korku nedir? Nelereden korkarız? Korkusuz bir dünya nasıl olur? Sınırsız korku var mı? Korkularımızı yenebilir miyiz? Bu sorulara cevap bulmaya çalışan Henri, kendine doğru bir yolculuğa çıkar ve sonunda bambaşka bir çocuk olur. Bu kitabı okurken kendi korkularınızla yüzleşecek, onları yenmek için yeni yollar keşfedeceksiniz."
-Deniz Şahin, Türkçe Öğretmeni-

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.