• Cameron Diaz Koleksiyon Set
    Cameron Diaz Koleksiyon Set
    Cameron Diaz Koleksiyon Set

Cameron Diaz Koleksiyon Set

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bad Teacher/ Kötü Öğretmen (2011)
Elizabeth Halsey (Cameron Diaz) ağzı bozuk, zalim ve münasebetsiz bir öğretmendir. Çok içip sarhoş olur. Tek amacı zengin bririyle evlenip yaptığı işten kurtulmaktır. Nişanlısı tarafından terk edilince gözünü zengin ve yakışıklı yedek öğretmene (Justin Timberlake) diker. Öğrencilerine, çalışma arkadaşlarına ve hatta kendisine karşı çevirdiği çılgın ve insafsız entrikaların sonuçları ise tam bir felaket olacaktır!

The Green Hornet/ Yeşil Yaban Arısı (2011)
Britt Reid (Seth Rogen) Los Angeles'ın en seçkin medya patronunun oğludur ve hayatına bir yön çizmeden yaşamaktadır- ta ki babası (Tom Wilkinson) gizemli bir şekilde ölene ve Britt'e muazzam bir medya imparatorluğu bırakana kadar. Babasının çalışanlarından biri olan, Kato (Jay Chou) ile benzersiz bir dostluk kuran Britt, hayatında ilk kez anlamlı bir şey yapma fırsatını bulur: suçla savaşmak. Suçlulara yaklaşmak için kusursuz bir paravan bulurlar: kendilerini suçlu olarak tanıtacaklardır. Kanunu çiğneyerek koruyan Britt, yeşil Yaban Arısı adlı suç savaşçısı haline gelerek Kato ile birlikte sokakları dolaşmaya başlar.

The Box/ Kutu (2009)
Küçük siyah kutudaki kırmızı düğmeye bas ve milyonlar kazan. Norma ve Arthur'un mali problemleri de aynen bu şekilde sona erdi. Ancak kapılarının önüne kutuyu yerleştiren garip ziyaretçiye göre bu işin bir de handikapı var: Tanımadıkları biri bir yerlerde can verecek. Cameron Diaz ve James Marsden hem kendi kafalarını hem de bizimkini karıştıracak olan olaylar silsilesinden habersiz, bu rahatsız edici cazibenin akışına kapılmış bir çift olarak karşımıza çıkıyor.

What Happens in Vegas/ Burada Olan Burada Kalır (2008)

Hayatlarında geçirdikleri en çılgın parti gecesinden sonra, uyumsuz iki yabancı olan Jack (Ashton Kutcher) ve Joy (Cameron Diaz) bir sabah uyanırlar ve farkederler ki sadece şanslı olmakla kalmamış aynı zamanda evlenmişlerdir. Bu evliliği iptal etme yolunda ilerlerken, Jack, Joy'un 25 centi ile kumar makinesinde 3 milyon dolarlık büyük ikramiyeyi kazanınca süreci geri çevirme adına gülünç ve eğlenceli bir hikaye başlar. Bu süre içinde Jack ve Joy para için birbirlerini defalarca oyuna getirmeye çalışırlar. Fakat sonunda anlarlar ki aşk üzerine kumar oynandığında, kazanma ihtimali de azalır.

Vanilla Sky (2001)

Genç, yakışıklı ve zengin bir yayıncı olan David Aames (Cruise) istediği her şeye sahipti. Ancak yine de hayatunda eksik kalan bri şeyler vardı. Bir gece hayallerinin kadınıyla karşılaşınca, o eksik parçayı böylece bulduğunu düşünmeye başlar. Kıskanç eski bir sevgili, David'in tüm hayatını altüst edecektir. 1997 yapımı "Aç Gözlerini"nin bir Holywood versiyonu olan Vanilla Sky, bize İspanyol gerilim ustası Alejandro Amenabar'ın fantastik hikayesini Cameron Crowe'un duygusal yorumuyla sunuyor.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.