Canın Sağolsun
% 28indirim

Canın Sağolsun

  • 20,00 TL14,40 TL

    hopi kampanyası
    0,72 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bir umutla beklediğim en güzel yarınsın...


Bir hayatın son sayfası olabilmekti mesele. Ya da toz tutmuş bir rafta unutulmuş bir kitap gibi ait olduğuna vefalı olabilmekti belki de. Bunları düşünür oldum şu sıralar. Ben bunları düşünürken sanki sana doğru akıyor tüm saatler, saniyeler. Ve anladım ki biz seninle kendimizde bulmak istediklerimizi kaybetmenin ötesine geçemeyeceğiz hiçbir zaman. Şimdi her şeyi eksiltme vakti. Maviden geceyi, çaydan şekeri ve yalnızlıktan kendimi…


Çünkü seni seven o içimdeki çocuğun elini bırakalı çok oldu. Artık sana ayırdığım güzel günleri doldurdum. Bugün sondu…


Kapalı Gişe Yalnızlık

Kapalı Gişe Yalnızlık

Serkan Özel

12,24 TL
Sıcak Ayaz

Sıcak Ayaz

Serkan Özel

11,52 TL
Kapalı Gişe Karanlık

Kapalı Gişe Karanlık

Serkan Özel

13,68 TL

Hayatta ister kavuşsun isterse kavuşmasın her insanın sevdiceği hayata tutunduğu daldır. Bu dala tutunarak insanlar, hayatlarında birçok acıyı göğüsler ve üstesinden gelmeye çalışır. Bu dala tutunarak insanlar, hayatın sıkıntılarına karşı direnir. Bu dala tutunarak insanlar, hayatta karşı verdiği mücadeleyi kaybetmez ve zaferi göğüsler. Serkan Özel, Canın Sağolsun eserinde insanların içindeki çocuğa dokunarak onların yüreklerini kanatıyor ve insanlara yüreğinizdeki yaralara kabuk bağlatmak için boşa mücadele etmeyin, ne yaparsanız yapın o yaralar kabuk bağlamaz diyor. Bu eserin daha ilk sayfasında hissetmeye başladığınız duygu yoğunluğu, eserin son sayfasına kadar hiç azalmadan hatta artarak devam ediyor.

Serkan Özel, Canın Sağolsun eserinde insanların yarınla aralarındaki tek bağın umutları olduğunun altını çizerek insanlara hiçbir zaman için yüreklerindeki sevgiyi öldürerek umutlarını kaybetmemelerini tavsiye ediyor. Okurlar, bu eseri okuduktan sonra hayatlarındaki tek sorunlarının ait olduklarına vefalı olmadıklarının ve hep başka sularda yüzmek istediklerinin bilincine varacak ama sadece bilincine varmakla kalacak. Çünkü başka sularda yüzmekten kendini hiçbir zaman kurtaramayacak. Okurlar, bu eseri okuduktan sonra yüreklerine sığdıramadıkları sevdiklerinin kendilerinin aynası olduğunu, onlara her baktıklarında kendilerini gördüklerini ve sevdiklerinin gözlerinin arzuladıkları masmavi dünyadan izler taşıdığının farkına varıyorlar.

Her sayfası aşk kokan bir eser okumak isteyenler Serkan Özel, Canın Sağolsun eserini mutlaka okumalıdır. Çünkü her sayfasında aşkın kokusunu alacaklar ve bu kokudan kendilerini kurtaramayarak okudukça okumak isteyecekler. Bu eser, öyle bir eser ki ilk sayfadan değil daha kapağından okuru sarıp sarmalamaya başlıyor. Çevrenizden bir kişiye hediye almanız gerekiyorsa ve ne alacam diye kara kara düşünüyorsanız buram buram aşk kokan bu kitap sizin için en iyi çözüm olabilir. Bu eser, aslında sevdikleri yüzünden hayatın bir yerlerinde kaybolmuş ve divane gibi kendini arayan insanların eseridir. Her sayfasıyla okura hitap eden ve derin anlamlar taşıyan bu eseri, insanlar okudukça kelimelerden bu kadar güzel cümleler kuran yazara karşı hayranlıkları artıyor.

Serkan Özel, Sıcak Ayaz isimli eseri ile edebiyat dünyasında ismini duyurmayı başarmıştır. Yazar, Sıcak Ayaz isimli eseri ile yakalamış olduğu çıkışını Kapalı Gişe Yalnızlık eseri ile devam ettirerek edebiyat dünyasının iddialı isimlerinden olacağının sinyalini vermiştir.

Yorum Sayısı: 3

Serkan Özel, Canın Sağolsun eserinde hem hikayeler hem de şiirler ile aşkı ifade etmeye çalışmıştır. Bu eseri okudukça günümüzde aşkta dahil birçok şeyin sadece sözde kaldığının, gerçekte yaşananın ise bu eserin içeriğinde yazılanlarla hiçbir alakasının olmadığının farkına varıyorsunuz. Yazarın, bizlere aşkı anlatması için emek harcaması güzel bir şey ama bu yazılanları yaşamlarımıza uygulayamadığımız sürece hiçbir anlamı kalmıyor. Bu eseri okuduktan sonra içinde yazılı olanları aşkınızla ya da...devamını oku

S
Sevda Görgülü  -   01.07.2016

Okudum ve Serkan Özel'in en çok beğendiğim kitaplarından biriydi..
Herkesin kendinden birşeyler bulabileceği bir kitaptı, tavsiye ederim

Z
Züleyha Laçin  -   28.03.2016

Henüz okuyamadığım ancak ilk fırsatta okumak istediğim,sevdiğim bir yazar olan Serkan Özel'in kitabıdır. Sosyal medya üzerinden veyahut buradan içeriğine her baktığımda beni daha da çok kendine çeker. Yazarın benim için favori kitabı Sıcak Ayaz. Bakalım Canın Sağolsun kitabı bu fikrimi değiştirebilecek mi ? :)

K
Kübra Masraf  -   16.03.2016