Can'lı ve Işıltılı Maceralar-2 Yumurtanın Sırrı
% 10indirim

Can'lı ve Işıltılı Maceralar-2 Yumurtanın Sırrı

  • 7,00 TL6,30 TL

    hopi kampanyası
    0,32 Paracık
  • Tedarik Süresi 1 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Can'lı ve Işıl'tılı Maceralar dizisinin bu ikinci kitabında kahramanlarımız yine çözülmesi çok güç bir olayın içine düşüyor. Bu kez karşılarında İkinci Dünya Savaşı'nın karanlık sırlarından biri ve o sırrı ele geçirmek isteyen gizemli kişiler var.

Mahalleye gelip son derece gelişmiş bir üs kuran, meraklı sorulardan kurtulmak için insanları hediyelerle kandıran yabancılar bunlar. Kahramanlarımız Can ile Işıl ilk başta onların niyetini anlamasa da pek de tekin olmayan bir şeyler çevirdiklerinden kuşkulanıyor. Nasıl bir tehlikeyle karşı karşı olduklarını anlamak için bu üsse sızmaya çalışıyorlar.

Işıl'ın bir lezzet ustası olan ninesi Nini ve onun benzersiz yetenekleri devreye girince, iki kafadar olayı çözmeye son derece yaklaşıyor. Ancak dünyanın geleceğini kökünden değiştirebilecek olağanüstü bir yumurta bulduklarında, olayın beklediklerinden çok daha tekinsiz ve tehlikeli olduğunu anlıyorlar. Bir yandan da yumurtanın sadece onlara fısıldadığı sırlara hayran kalıyorlar.Geriye bu gizemli yumurtanın sırrını çözmek ve enselerindeki kötü insanları atlatmak kalıyor… Ve tahmin edebileceğiniz gibi, bu o kadar da kolay değil…
(Tanıtım Bülteninden)


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.