Cennetten Gelen İlk Telefon
% 21indirim

Cennetten Gelen İlk Telefon

  • 23,00 TL18,17 TL

    hopi kampanyası
    0,91 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bir yakınınız cennetten sizi arıyor!


Bir sabah Michigan’ın küçük bir kasabasında telefonlar çalmaya başlıyor. Arayanlar cennetten aradıklarını söylüyor. İnanılır gibi değil, değil mi? Peki ya gerçekse? Bu garip telefonlar yaygınlaştıkça cennetten telefon bekleyenlerin sayısı her geçen gün artar ve bu mucizevi olay tüm dünyanın dikkatini bu küçük kasabaya çeker.


“Albom, hassas bir çizgide yürüyor; akıl ile akıl dışı arasındaki sınır mucizevi bir şekilde silikleşiyor. Albom’dan yine elinizden düşürmeyeceğiniz cesur bir hikaye.”


-Publishers Weekly


“Bizi düşünmeye, hissetmeye ve umuda sürükledikten sonra şüpheye düşürüp tekrar inanmaya sevk eden harika bir hikaye. Bunu ancak Mitch Albom yapabilirdi!”


-Garth Stein


“Albom, hayatımızın her zaman bir anlamı olduğuna dair sarsılmaz inancını bize aşılarken bizi rahatlatıyor.”


-People


Yazar Hakkında:


Kitapları tüm dünyada çoksatan listelerinin tepelerinde bulunan Mitch Albom aynı zamanda senarist ve ödüllü bir gazetecidir. Daha önce yazmış olduğu altı kitabı kırk iki dilde yayınlanmıştır. Öğretmenim Mori’yle Salı Buluşmaları uzun yıllar New York Times listesinin üst sıralarında yer almış ve birçok yerde tüm zamanların en iyi kitapları listesine dahil edilmiştir. Amerika’da birçok yardım derneğinin kuruluşunda yer alan ve Haiti’deki yetim yurdunu yöneten yazar, eşi Janine’le birlikte Detroit’te yaşamaktadır.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.