Cezeri - Küçük Dahi
% 25indirim

Cezeri - Küçük Dahi

  • 20,00 TL15,00 TL

    hopi kampanyası
    0,75 Paracık
  • Stoktan Hemen Teslim!
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Uçan, kaçan, hoplayan, zıplayan, sihirli güçleri olan, büyü yapan biri değil; karşılaştığı sorunları bilgi ile, bilim ile, aklı ile çözen bir çocuk kahramanı: Cezeri.

Robot bilimi sibernetiğin kurucusu, 13. yüzyılda yaşamış ünlü Müslüman mucit Cezerî’nin gerçek hayatından yola çıkılarak hazırlanmış bu kitap serisi ile çocuklarımızın rol model alabileceği, tarihsel gerçekliğe dayalı, bir çocuk kahraman ihtiyacı doldurulmuş olacak. Kitab-ı Hiyel’den yapılan çıkarımlarla hazırlanan bu kitap dizisi ile Cezerî’nin yaptığı icatların hikâyesi tarihin tozlu sayfalarından gün ışığına çıkartılmış olacak.

Cezeri dizisi ile çocuklarımızın rol model alabilecekleri bir mili çizgi kahramanları olacak. Her bir kitapta minik mucit Cezeri, karşılaştığı sorunların üstesinden aklını kullanarak gelecek.

 

 


Yorum Sayısı: 1

Çocuklarımızın beynini ifsat eden bir dolu saçma sapan kitaplar, hayali kahramanlar var, yanlışlar çok doğrular yoktu. Bu çalışma süper olmuş. Dili eğlenceli, çizimler profesyonel, çocuklar bayıldı. Okur okumaz oğlum ben kaşif olacağım, robot yapacağım dedi. Çocuklarımız için olumlu rol model olacak bu çalışmada emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

A
Abdulhamit Ustaoğlu  -   18.12.2015