Chew Bölüm 2 : Yangın Aroma
% 25indirim

Chew Bölüm 2 : Yangın Aroma

  • 27,00 TL20,25 TL

    hopi kampanyası
    1,01 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Siboatik- yediği her şeyden psişik imgelemler alabilen-dedektif Tony Chu yeni ve tuhaf bir olay üstlenir. Yeni keşfedilen ve pişirildiğinde tadı büyük ölçüde tavuğu andıran bir meyve, Chu'yu Pasifik'in batısındaki küçük bir adaya götürür. Ama bu adada gizem, entrika ve... ölüm vardır!


İşte karşınızda "Yaygın Aroma" Chew'un New York Times'in en çok satan ilk sayılar listesinin en tepesindeki "Lezzetçilerin Tercihi" cildinin devamı. Polisler, sahtekarlar, aşçılar, yamyamlar ve kahinlerle dolu bu uçuk ve kara mizah dolu serideki yepyeni bir bölüm.


"2009 'un En İyi Bağımsız Serisi"


- IGN.com


"2009'un En İyi Yeni Serisi."


- MTV Splashpage.com


"Olağandışı, delidolu, sarsıcı ve rahatsız edici derecede zevkli."


- ComicBookResources.com


"Komedi olsun, polisiye drama ya da genel çizgi roman kaçıklığı olsun, hiçbir tür Chew'un kendine dahil olduğunu iddia edemez çünkü bu eseri sonsuza dek kendi sınıfında var olacak. Eğer Chew okumuyorsanız çizgi romanların tadına hakkıyla varamıyorsunuz demektir."


- ComicsWaitingRoom.com


"Tatsız."


- Newsarama.com


Yorum Sayısı: 1

Ajanımız Tony Chu bu sefer bir adada bulur kendini işin içinde yine büyük tavuk oyunları dönmektedir ve bu sefer karşımıza bir de vampir çıkacaktır . En az bir önceki kitap kadar iğrenç ve zevkli :)

T
Tunahan Uygun  -   07.02.2016