Christine
% 19indirim

Christine

  • 28,00 TL22,68 TL

    hopi kampanyası
    1,13 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Plymouth Fury model bir araba olan Christine’in geçmişinde pek çok gizemli olay vardır.


Asıl sahibinin habis ruhunu taşıyan Christine, hurda haldeyken yeni sahibine satılır ve artık önlenemez olaylar zinciri yeniden başlar.


Yeni sahibinin ona saplantı derecesinde bağlanması, sözüm ona tamiri sırasında aslında onun kendi kendini yenilemesi ve çevresine yaydığı ama sahibinin asla fark edemediği ölümcül enerji, Christine’in taşıdığı katil ruhun en belirgin ipuçlarıdır.


Christine sahibinin tüm zaaflarını sonuna kadar kullanarak etrafına ölüm saçarken, çevredekiler olan biteni en sonunda fark ederek, çareyi kendi hayatlarına dahi mal olabilecek bir son hazırlamakta bulurlar. Artık iyiyle kötünün, yaşamla ölümün mücadelesi sona erecek, Christine için hesap zamanı gelecektir.


“Deneyimli yazar King’den soluk kesen muhteşem bir eser.... Kitabın hızlı temposuna okuyucular güçlükle ayak uyduracaklar.”


- New York Times


Yorum Sayısı: 2

Stephen King öyle bir yazar ki sizi korkutmak, heyecanlandırmak ve germek istediğinde tek ihtiyacı olan şey ona bir obje vermeniz.. Bu obje her şey olabilir. Hatta bir araba bile.. Bir araba ne kadar korkutucu ve dehşet saçıcı olabilir ki diyorsanız Christine'i okumanızda fayda var.

M
Merve Sarıoğlu  -   04.03.2016

Asıl sahibinin habis ruhunu taşıyan Christine, hurda halindeyken yeni sahibine satılır ve artık önlenemez olaylar zinciri yeniden başlar.

B
Burcu Balaban  -   11.02.2016