Çiçek Kızlar
% 19indirim

Çiçek Kızlar

  • 25,00 TL20,25 TL

    hopi kampanyası
    1,01 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

"Kendimi kapattığım yerlerin kilidi sensin... Ailemsin... Dostumsun... Rakibimsin... Sevdiğimsin... Kalbime sahip çıktığın için teşekkür ederim aşk."


Hayatın toz pembe olmadığını öğrenen ve var olabilme savaşını birlikte göğüsleyen iki küçük kadın... Biri diğerine göz oldu, diğeri ona söz... Büyümeyi el ele öğrenen Nergiz ve Yasemin, hayatın zorlukları içinde beraber yürüdüler. Öte yanda iki kadının yarısı olabilmek için savaşan iki erkek... Mesleğinde zirveyi yaşayan Soner ve zirveden uçurumun dibine yuvarlanmış yüreği yaralı Erkan... Aşkın en tutkulu halini, en masum, en asil ve en deli yaşarken mutlu sona ulaşmayı başarabilecekler mi?


İki ayrı nefesten masumiyetin ve tutkunun hikâyesi..


Yorum Sayısı: 1

Nergiz ve Yasemin daha küçük denilebilecek bir yaşta hayatın ne denli zor ve acımasız olduğunu öğreniyor. Ama aralarında kardeşlik bağı olan bu iki kuzen birbirlerine dayanarak üstesinden geliyor her şeyin. Hayatlarına aldıkları hiçbir erkeği birbirlerinden daha çok sevmiyor oluşları ve birbirlerine olan güvenleri ne kadar güzel bir kardeşlik içinde olduklarını anlatıyor size. Gerçek aşkı bulduklarında ise her şey çok kolay bir şekilde olmasa da daha güzel oluyor tabi.

M
Merve Nergiz  -   15.08.2016