• Çırpıntılar% 25indirim
    Çırpıntılar
    Çırpıntılar

Çırpıntılar

  • 16,00 TL12,00 TL

    hopi kampanyası
    0,60 Paracık
  • Tedarik Süresi 1 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Sevinç Çokum Çırpıntılar'da Avustralya'ya göç etmiş üç kişilik bir ailenin ayakta kalma savaşını bu savaşın nelere mal olabileceğini, kendi ülkelerine dönüşlerinde yaşadıkalrı uyumsuzlukları anlatır.


Romanda işlenen yabancılaşma parçalanmış aile duyguların yarım kalmışlığı kimlik arayışları özlem gö,ç gurbet, çocukluktan gençliğe adım atarken yaşanan problemler ve "40 yaş sendromu" gibi temalar bizi karakterlerin iç dünyalarına davet ediyor. Çırpıntılar hafızlardan zor çıkacak sıcak kişilikler çizen bir aile romanı.


"Kocaman bir uçakla hiç bilmedikleri bir kara parçasına doğru saatlerce yol alışlarını hatırladı. O gün içinde karısına belli etmek istemediği bir korku vardı. Bir daha dönememe korkusu. Bir de o bilinmezliklerin arasında zorlukları taşıyamama korkusu. Sahi bu kıta hakkında Fahri Ağabeyin anlattıklarıyla ansiklopedilere okuduklarından başka ne biliyordu? Bir de Patrick White'ın yazdığı Çöl adlı romanı okumuştu değil mi?


Çöl.. Yıllar önce Avustralya'yı keşfe gidenlerin uçsuz bucaksız bir çölün ötesini arayanların hikayesi... Koca bir çölde tükeniş"


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.