Clementoni Clemmy Plus Çiftlik Evi Soft Bloklar Oyun Seti 15 Parça

Clementoni Clemmy Plus Çiftlik Evi Soft Bloklar Oyun Seti 15 Parça

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Ürünün diğer resimleri


3 yaş ve üzerindeki çocuklar için tasarlanan Clemmy Plus Çiftlik Evi Oyun Seti 18 Parça çocukların çok hoşuna gidecek.  • 18 parçalık yumuşak ve rengârenk bloktan oluşan oyun setinin içinde1 adet traktör ve 1 adet de karakter bulunuyor. Bu oyun seti ile artık çocuklar da hayal gücünü gerçek dünyada güvenli bir şekilde inşa edebilecek hayal dünyalarında yarattıklarını gerçek dünyada güvenli bir şekilde inşa edebilecek.

  • CLEMMY PLUS, birbirine geçen parçalarda en iyi performansı göstermek için çocukların ilk gerçek yapılarını oluşturmalarını sağlayacak.

  • Canlı renkleri ve yumuşak tasarımı ile bebeklere el ve göz koordinasyonunu birlikte kullanarak neden-sonuç ilişkisi kurmayı öğreten bu eğitici oyun seti, aynı zamanda duyularını da harekete geçirerek yeni keşifler yapmalarını sağlayacak.

  • Çocuğunuzun güvenliği için özel olarak tasarlanan yumuşak blok oyuncakların ve figürlerin hiçbiri kesinlikle toksik madde içermeyen ve hoş bir kokuya sahip olan malzeme kullanılarak üretilmiştir ve tamamı yıkanabilir.
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.