Clementoni Clemmy Plus Soft İtfaiye Oyun Seti 40 Parça

Clementoni Clemmy Plus Soft İtfaiye Oyun Seti 40 Parça

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Ürünün diğer resimleri


3 yaş ve üzerindeki çocuklar için tasarlanan Clemmy Plus İtfaiye Oyun Seti 40 Parça çocukların çok hoşuna gidecek.  • 40 parçalık yumuşak ve rengârenk bloktan oluşan itfaiye oyun setinin içerisinde 1 adet itfaiye aracı ve 3 adet de karakter bulunuyor. Ayrıca ayarlanabilen dekorlar sayesinde birçok farklı oyun kurulabilen oyun seti ile artık çocuklar da hayal dünyalarından yarattıklarını gerçek dünyada güvenli bir şekilde inşa edebilecek.

  • CLEMMY PLUS, birbirine geçen parçalarda en iyi performansı göstermek için çocukların ilk gerçek yapılarını oluşturmalarını sağlayacak.

  • Canlı renkleri ve yumuşak tasarımı ile bebeklere el ve göz koordinasyonunu birlikte kullanarak neden-sonuç ilişkisi kurmayı öğreten bu eğitici oyun seti, aynı zamanda duyularını da harekete geçirerek yeni keşifler yapmalarını sağlayacak.

  • Çocuğunuzun güvenliği için özel olarak tasarlanan yumuşak blok oyuncakların ve figürlerin hiçbiri kesinlikle toksik madde içermeyen ve hoş bir kokuya sahip olan malzeme kullanılarak üretilmiştir ve tamamı yıkanabilir.
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.