Çocuğum Hiperaktif mi?
% 10indirim

Çocuğum Hiperaktif mi?

  • 10,00 TL9,00 TL

    hopi kampanyası
    0,45 Paracık
  • Tedarik Süresi 1 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
Hiperaktif bir çocuğa sahip aileler veya okulunda Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu tanısı konmuş olan çocuklarla karşılaşacak olan tüm eğitimciler için hazırlanan bu kitap; ebeveyn, öğretmen ve eğitimcilere genel bir bakış açısı kazandırmak maksadıyla hazırlanmıştır. Hiperaktivite ve dikkat eksikliği hakkında bilgi vermek, var olan bilgileri tazelemek ve özel eğitime ilgi ve duyarlılığı artırmak için kaynak olarak hizmet edecek bu kitabın herkese yararlı olması en büyük isteğimdir.

Anne baba ve eğitimciler olarak bu kitapta, hiperaktivite ve dikkat dağınıklığı/eksikliği konularında bilgiler bulacaksınız. Bu kitapta özellikle, dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu, hiperaktivite, aşırı hareketlilik ve dikkat dağınıklığı şikâyetlerinin bebeklerde, çocuklarda, gençlerde ve yetişkinlerde nasıl özellikler göstermekte olduğu konusunda bilgiler alabileceksiniz. Hiperaktivitenin ne olduğunu, özelliklerini, belirtilerini, sıkıntılarını, tedavi yollarını okuyacaksınız. Annelerin, öğretmenlerin kendi yaşadığı zorlukları ve bu konu ile baş etme yollarını bulacaksınız. Gerçek yaşanmış olayları, sıkıntıları öğrenecek ve böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda kiminle neyi, ne zaman, nasıl, niçin yapmanız gerektiği konusunda bilgiler bulabileceksiniz. Yaşanan olayları ve bunların olumsuz sonuçlarını öğreneceksiniz.

Sonuç olarak bu kitapta çocuğunuz hiperaktif mi, değil mi, dikkat dağınıklığı mı var, varsa ne kadar zorlanabilir, bu durumlarda neler yapmanız gerektiğini öğreneceğiniz bilgiler bulacaksınız.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.