Çocukların Dünyası - Çocuk Eğitim Rehberi
% 34indirim

Çocukların Dünyası - Çocuk Eğitim Rehberi

Çocuk Eğitim Rehberi
  • 17,00 TL11,22 TL

    hopi kampanyası
    0,56 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Hayata gözlerini açtıkları andan itibaren büyüme ve gelişme dönemlerine kadar, anne-baba ve eğitimcilerin çocuklarla birlikte geçirecekleri bir çok aşama vardır. Anne-baba ve eğitimcilerin bu farklı durumlar ve aşamalar karşısında çocukların eğitimine yönelik nasıl bir tutum takınacakları ve hangi yöntemleri izleyecekleri meselesi çok önemli bir husus olarak önümüzde durmaktadır. Bu konuda bu güne dek çok farklı yöntemler geliştirilmiş ve pek çok eser kalame alınmıştır. Çocukların eğitimine dair bilinmesi gereken özlü ve pratik bilgilerden oluşan bu kitabımız da işte o eserlerden biri olarak raflardaki yerini almış bulunuyor.


Çocukların Dünyası dil ve üslup bakımından son derece akıcı ve sade, muhteva zenginliği yönünden ise okuyanların azami ölçüde istifade edecekleri ciddi bir araştırma ve emek mahsulü olarak kaleme alınmış doyurucu bir eserdir. Bu eserin satırları arasında “çocuğumu nasıl eğitmeli ve bu eğitimi hangi yöntemlerle yapmalıyım?” sorularına verilmiş tatminkar cevapları bulacaksınız.


Çocuk eğitimine dair mevcut kaynak ve kitaplardan gerekli ölçüde istifade edilmekle birlikte, emsallerinden farklı bir uslup ve özgün bir bakış açısıyla kaleme alınan, çocuklarımızın maddi ve manevi gelişim ve eğitim süreçleri ile alakalı ihtiva ettiği bazı orijinal bilgi ve tesbitlerden hareketle adeta bir başucu kitabı olacağına inandığımız Çocukların Dünyası kitabımızın başta anne-baba ve eğitimcilerimiz olmak üzere tüm okuyucularımız için hayırlı ve yararlı olmasını diliyoruz.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.