Condition Hüman

Condition Hüman

  • Geçici olarak temin edilemiyor

1. Arrow of Time

2. Guardian

3. Hellfire

4. Toxic Remedy

5. Selfish Lives

6. Eye 9

7. Bulletproof

8. Hourglass

9. Just Us

10. All There Was

11. The Aftermath

12. Condition Hüman

13. Espiritu Muerto

 


1980’lerde kurulan Progresif Heavy Metal grubu Queensryche sınırlı sayıdaki yeni albümü “Condition Hüman” ile sevenleriyle buluşuyor!

Çıktıkları zamanlarda eleştirmenler tarafından beğenilen ve oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan grup zaman içinde ayrılmış ve tarzlarını farklı müzik türlerine yoğunlaştırmıştı. Bir çok şarkısıyla ödül almış ve farklı film müziklerini de seslendirmiş olan grup  eski ihtişamlı günlerine ve kendi deyimleriyle heavy metal müziğini yeniden kendi isimleriyle yaşatmak için geri döndüler!

80’ler ve 90’lı yıllarda bir çok başarılı parçaya imzasını atmış olan heavy metal grubu Queensryche o yıllardan kendisine bir çok hayran grubu elde etmişti. 15. Albümlerine imza atan grup daha önceki albümlerinde bir çok duygunun yanı sıra bir takım siyasi söylemlere de yer vermiştir.

Bu albümle kendi tarzlarına geri döndüğünü söyleyen grup eski günlerdeki enerjisini yeniden yakalıyor. Eski grup üyelerinin birlikte çıkardıkları bu albümde birbirinden güzel tam 13 şarkı yer alıyor.

Çıkış parçası Arrow The Time müzik çevreleri tarafından beğenildi ve grubun eski günlerine geri dönüş yaptığı kesinleşti.

Progresif heavy metal müziğinin eski temsilcilerinden olan Queensryche, biriktirdikleri tüm deneyimlerini bu albümde harmanlıyor ve sizleri heavy metal müziğinin karmaşık dünyasına çağırıyor!

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.