Çözüm Odaklı Koçluk
% 29indirim

Çözüm Odaklı Koçluk

Anadolu Bilgelerinin Aydınlığında
  • 17,00 TL12,07 TL

    hopi kampanyası
    0,60 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Anadolu Bilgelerinin Aydınlığında Çözüm Odaklı Koçluk


Koçluk kavramı, sorunlarınızı çözmede size rehberlik etmek ve yardımcı olmak anlamına gelir. Bin yıllık Anadolu kültürüne baktığınızda her biri birer “irşad” edici, aydınlatıcı, yol gösterici mevkiinde olan gönül erenleri mevcuttur.
Onlar sayesinde huzurlu bir toplumun öğretileri yaygınlaşmış ve itibar gördükleri sürece etki alanlarındakiler mutlu ve huzurlu yaşamayı başarmışlardır.


İnsanlara sevgiden başka bir şey öğütlemeyen; Mevlâna, Yunus, Hacı Bayram-ı Veli, Hacı Bektaş-ı Veli ve benzerleri bir ömür bunun mücadelesini vermişlerdir. Günümüzde onların bilgeliğine, koçluğuna ne kadar muhtacız varın siz düşünün.


Bu kitapta, çözüm odaklı olma yöntemlerinin yanında, kendi kendine harekete geçmenizi sağlayacak Anadolu bilgelerinin pratik ve dâhiyane çözümlerini keşfedeceksiniz.


Çözüm Odaklı Koç, bin yıldan günümüze Anadolu’da kulaktan kulağa anlatılan kısaların günümüz Anadolusuna uyarlanmasıdır. İnsanla ilgili bilimsel verilerin kaynağı olarak batının işaret edilmesi anlamlı görünse de batıyı da etkileyen asıl kaynakların bizim kendi öz kültürümüzün değerleri olduğunu yeniden keşfetmeye her zamankinden daha fazla muhtacız.


Bu kitapla; içinde bulunduğumuz kültürümüzün bilgeleri ışında, kendinizi keşfedeceğinize inanıyor, keyifli okumalar diliyoruz.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.