• Daima Aşk Kazanır% 34indirim
    Daima Aşk Kazanır
    Daima Aşk Kazanır

Daima Aşk Kazanır

  • 27,50 TL18,15 TL

    hopi kampanyası
    0,91 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
Her kaçış bir esarettir aşkta… Ve her esaret bir galibiyettir aslında… Tekin Soyönder, kuralları yalnızca kendisinin koyduğu tehlike dolu yaşamında güçlü ve yenilmez bir iş adamıydı. Bütün dünyayı korkuttuğu halde Rüya’yı durmaksızın kendine çekiyordu. Bu baş belası kızdan kurtulmaya, çatık kaşları ve yakıcı öfkesiyle onu kendinden uzak tutmaya çalıştı ancak hayat onlar için çoktan bir rol belirlemişti... Rüya, sınırları babasının çizdiği bunaltıcı hayatında ilk kez bir maceraya atılmak istedi. Bu macera ailesini iflasa sürükleyen adamdan intikam almayı amaçlıyordu. Henüz işin başındayken tatsız bir tanışma yaşadığı Tekin Soyönder’e toslayınca, kaçıp gitmek yerine onunla inatlaşmayı seçti. Sarpa saran acemi bir plan, hem Rüya’nın hem de Tekin’in hayatını karıştıracak, yeniden bir araya gelmeleri kaçınılmaz olacaktı. Çünkü macera yanlış başlamış olsa da, bu iki zıt insanı birbirine bağlayan bir doğruyla son bulacaktı.

Yorum Sayısı: 3

Allahım nasıl bir kitaptı nasıl okudum nasıl bitti anlayamadım. Asude yine harikalar yaratmış. Yüzümde hep bi gülümsemeyle okudum kitabı ve bitirdiğimde ben de bittim.

S
Selma Killik  -   18.08.2016

uzun zamandır dört gözle beklediğim kitaptı. ama o kadar beklemeye değdi.asude nin hangi kitabı kötü olmuş ki bu da kötü olsun.harikaydı. kesinlikle müthiş bir romantik komediydi.tavsiye ediyorum

D
Dolunay Sargın  -   19.05.2016

Asude! Tek kelime ile Asude. Kurgusu karakterleri dili hepsi ayrı ayrı mükemmel. Konusunu bilmeden bile gözüm kapalı alırım kitaplarını ama ama ama Tekin Soyönder var burada! Nasıl meraklı nasıl heyecanlıyım anlatamam. Pabucumun Ajanı serisi ve Dikkat Aşk Çıkabilir den tadımlık bir şekilde gördük ama yetti mi yetmeez büyük ihtimal kitap da yetmeyecek ama asudecim bizi onlarsız bırakmaz diye umuyorum. Tereddütü olan varsa hiç durmayıp alsınlar. Eminim çok seveceksiniz.

İ
İrem Akar  -   25.04.2016