Davetsiz Misafirler
% 15indirim

Davetsiz Misafirler

  • 28,00 TL23,80 TL

    hopi kampanyası
    1,19 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Cevapları, geçmişe gömülü sırlarda aramayın; zira gerçek, düşündüğünüzden daha karanlık ve derin olabilir...

Eski polis memuru Jack Whalen’in karısı, Seattle’a yaptığı bir iş gezisi sırasında ortadan kaybolunca Jack ne yapacağını şaşırır.

Bu sırada Oregon’da sahilde yürüyüş yapmakta olan dokuz yaşındaki bir kız çocuğu ansızın ortadan kaybolur. Dahası, Jack’in yıllardır görmediği bir avukat arkadaşının çıkıp gelmesi ve üzerinde çalıştığı cinayet soruşturması için yardım istemesi onu anlam veremediği bir kaosun içine sürükler.

Jack birbirinden bağımsız görünen bu olaylar zincirinin halkalarını çözmeye çalıştıkça gerçek, bir karabasan gibi üzerine çökmeye başlar.

Artık av ve avcının, suçlu ve masumun, kurban ve celladın seçilemediği o ürkütücü dünyada ayakta kalmak için bir yol seçmek zorundadır.

 


Yorum Sayısı: 1

Kitabın arka kapağına bakınca bol aksiyonlu bir polisiye okuyacağımı düşünmüştüm.Tam tersi çıktı. Daha çok gizemli olaylar gelişmeye başladı. .
Aniden ortadan kaybolan insanlar,anlam verilemeyen tuhaf davranışlar ve hafızada oluşan boşluklar. .
Başlarda kitaba odaklanmada zorluk yaşadım. Konuyu kavrayabilmek için bazı sayfaları tekrar okumak zorunda kaldım. Hatta yarım bırakmayı bile düşündüm. Sonra sayfalar ilerledikçe ve gizemli olaylar geliştikçe merakla okumaya devam ettim.Çok...devamını oku

N
Nuray Durmuş  -   24.04.2016