Deadpool - Wade Wilson'ın Savaşı

Deadpool - Wade Wilson'ın Savaşı

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Meksika'daki acımasız katliamda yüzlerce kişi ölmüştür. Manyak ve geveze bir paralı asker, bu kıyımdan sağ kurtulduğunda olay uluslararası bir hadiseye dönüşür. Bu manyak, Wade Wilson'dur ve yapması gereken bazı açıklamalar vardır! Her daim insan vatanına hizmek etmek için - bir süper - askere dönüşme hikayesinden oluşan gerçek kökenine ışık tutmak için kullanılır.


Ama durun! Bu, hiç de bizim tanıdığımız ve sevdiğimiz küfürbaz, sivri zekalı, parti delisi, insan düşmanı paralı askere benzemiyor. Deadpool'un kişisel tarihini -ve arızalı zihnini- gözler önüne seren bu hikayede, gerçekler tamamen bakış açınızla alakalı. Gerçekte kırmızı-siyah maskenin ardında gizlenen kişi kim ve Meksika'da aslında neler oldu?


Deadpool: Wade Wilson'ın Savaşı serisinin 1-4 arası sayıları (Yani tamamı!) bu ciltte toplanmıştır. Yazan Duane Swiercynski (Cable) ve çizen Jason Pearson (Body Bags).


Yorum Sayısı: 1

Arkadaşlarımın çoğunda olan bir deadpool kitabı üstelikte serinin 1.kitabı güzel ve etkileyici bir konusu var zaten bütün deadpool çizgi romanları akıcı ve sürükleyici bir dilden anlatıldığı için anlamamak ve kendini kaptırmamak elinizde değil

H
Harun Efe Cömert  -   24.04.2016