Dediğim Dedik - Niran Ünsal & By Şorşi Project

Dediğim Dedik - Niran Ünsal & By Şorşi Project

  • Geçici olarak temin edilemiyor

1- Dediğim Dedik

2- Kalp Tutulması

3- Töbekar

4- Nasip Değilmiş (Remix By Şorşi)

5- Vay Be

6- Haktan

7- Eyvallah

8- Aşk Emretti

9- Hayat Sürgün

10- Nasip Kısmet (Turkish Coffee)


Niran Ünsal albüm kariyerinin 20. Yılında "Dediğim Dedik" adlı yeni albümüyle dört yıllık suskunluğuna son veriyor.

Bu güne kadar çıkarttığı her albümde birçok hit şarkıya imza atan besteci yorumcu Ünsal, müzik yönetmenliğini Bülent Sert'in üstlendiği "Dediğim Dedik" isimli yeni albümünde 10 şarkıya yer verdi.

Niran Ünsal farklı türde besteler ve düzenlemelerle müziğin sınırlarını ortadan kaldırıyor.

Alternatif Pop türünde bir projeye imza atan sanatçı, ilk klip şarkısını sözü Seda AKAY'a Müziği Bülent SERT 'e ait olan aynı zamanda albüm adı olan "Dediğim Dedik" adlı şarkıya klip çekmeye hazırlanıyor.

Albümde yer alan şarkılar sırasıyla Dediğim Dedik, Kalp Tutulması, Tövbekar, Nasip Değilmiş, Remix Way be, Haktan, Eyvallah, Aşk Emretti, Hayat Sürgün gibi şarkılar yer alıyor.

20 yıl önce ilk albümünün çıkış şarkısı olan Söz: Seda Akay'a Müziği Garo Mafyan'a ait "Haktan" 2007 yılında Özcan Deniz' verdiği Sözü Günay Çoban'a Müziği: Niran Ünsal'a ait olan Nasip Değilmiş adlı iki şarkıyı da cover yaptı. Albümün müzik yönetmenliğini, tüm şarkıların aranjelerini Bülent Sert üstlendi. Niran Ünsal bu albümün de şarkılarının alışılmışın dışında bir müzik anlayışı ile hazırlandığını, bu projenin evrensel ve etnik bir albüm olduğunu söylüyor.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.