Değmezsin Ağlamaya

Değmezsin Ağlamaya

  • Geçici olarak temin edilemiyor

 

1. Değmezsin Ağlamaya
2. Değmezsin Ağlamaya ( Rıza Esendemir Remix )
3. İstemez Misin?

 


Türk Pop Müziği'nin yeni nesil starı İrem Derici, yeni maxi single'ı Değmezsin Ağlamaya ile yine iddialı geliyor. Geçtiğimiz yıl Kalbimin Tek Sahibine şarkısı Youtube'da 114 milyon kez izlenen ve gelmiş geçmiş en çok izlenen Türk videosu olarak tarihe geçen İrem Derici, yeni şarkılarıyla bu rekoru kırmaya hazırlanıyor.

İrem Derici’nin  yeni  maxi single çalışmasında  2 şarkı ve bir remix  versiyon  bulunuyor. Çıkış parçası Değmezsin Ağlamaya’nın söz ve müziği Hüseyin Boncuk, düzenlemesi Erkin Arslan’a; ikinci şarkı İstemez Misin'in söz ve müziği Hüseyin Boncuk, düzenlemesi ise Uğur Can Sezen’e ait. Albümün 3. şarkısı ise, İrem Derici'nin eşi-ünlü radyocu Rıza Esendemir'in  Değmezsin Ağlamaya için yaptığı remix.

2014 yılının Google'da en çok aranan kadını ünvanını da elinde tutan İrem Derici'nin yeni maxi single'ı, 24 Mart’ta GNL etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında ve müzik marketlerde yerini alacak. Maxi single'ın  Peter Hakan Demir tarafından çekilen ilk klibi ise aynı tarihte yayınlanacak.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.