Deha
% 23indirim

Deha

  • 30,00 TL23,10 TL

    hopi kampanyası
    1,16 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Ustaca Tasarlanmış Bir Dünya, Siyasi Oyunlar ve Bir Entrika Ağı...
Efsane'nin Nefes Kesici Devam Kitabı


June ile Day’in yaralı bir halde Cumhuriyet’ten firar etmelerinin üzerinden yedi gün geçmiştir. Bu sırada en akla gelmeyecek şey gerçekleşir: Seçmen Primo ölür ve yerini oğlu Anden alır. Cumhuriyet kaçınılmaz bir şekilde kaosa sürüklenirken ikili, Day’in erkek kardeşini kurtarmak ve onları Koloniler’e götürmek için yardım etmeye gönüllü bir grup Vatansever isyancıyla güçlerini birleştirir. Ancak Vatanseverlerin bir talebi vardır: June ve Day yeni Seçmen’e suikast düzenlemelidir.


Bu eylem, uluslarına değişimi getirmek ve çok uzun süredir susturulan bir halka sesini geri kazandırmak için ellerindeki tek şanstır. Ancak June bu yeni Seçmen’in, babasına hiç benzemediğini fark ederek kararsızlığa düşer. Ya Anden yeni bir başlangıcın anahtarıysa ve Vatanseverler yanılıyorsa? Ya devrim yolu kayıp vermekten, intikam almaktan ve kan dökmekten geçmiyorsa?


“Bir başyapıt.” 


- The Los Angeles Times


“Bu kitabı bir oturuşta bitireceksiniz, o yüzden takviminizde yer açın. Çok etkileneceksiniz…”


- The New York Journal 


“Ustaca tasarlanmış bir dünya, siyasi oyunlar ve inandırıcı karakterler… Yazar kaleme aldığı entrika ve okura hissettirdiği edebî hazla Efsane’nin devamının ilki kadar başarılı olduğunu kanıtlıyor.”


- The Los Angeles Times


“Bir entrika ağı… Gerilim dolu ve zekice tasarlanmış.”


- Publishers Weekly


“Efsane’nin nefes kesici devam kitabı... Heyecan dolu ve fütürist kurgusu distopya hayranlarını kesinlikle tatmin edecek.”


- Shelf Awareness


“Okuyucular kitabın sonunu beklerken yerlerinde duramayacaklar.”


- School Library Journal


“Patlamalar, mücadeleler, ihanetler ve tutkulu öpüşmeler: Mükemmel bir aksiyon-macera romanı için gerekli tüm bileşenlere sahip.”


- Kirkus Reviews


Yorum Sayısı: 2

Macera ilk kitap ile ayni hızda devam ediyor! Eğer distopya severiyseniz bu kitaba aşık olacaksınız. Gerçekler şu yüzüne çıkıyor.

F
Feyza Nur Yılmaz  -   03.02.2016

Efsane kadar iyi olmasa da fena degil. June'a karşı giderek artan bir antipati duyulabiliyor ama Day her zaman favorim :)

Y
Yaprak Nuh  -   23.02.2016