Delibal

Delibal

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Mimarlık öğrencisi olan hobi olarak müzik yapan Barış (Çağatay Ulusoy) her genç üniversite öğrencisi gibi hayatın tadını çıkarmaktadır. Füsun’u (Leyla Lydia Tuğutlu) ilk gördüğü anda hayatında hiç bilmediği bir duyguya kapılır.  Hep teğet geçen aşk bu defa Barış’ı yakalar.

Kimdir bu kız? Nerede yaşar? Ne yer? Ne İçer? İsmini bile bilmediği ama aşık olduğu bu kıza bir şekilde ulaşmalıdır. Ulaşır da. Füsun’u bulmak ulaşmak tamamdır da; aklında üniversiteyi iyi derece ile bitirip Amerika’da yüksek lisans yapmaktan başka bir şey olmayan Füsun’u bir şekilde aşka ikna etmek lazımdır. Yakışıklı, akıllı ve içten olan Barış, sonunda bunu da başarır. Füsun’u kendine aşık eder, evlenirler. Her şey masallardaki gibidir. Ta ki masal bir gün bozulana kadar.


Altyazılar; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Arapça

Yorum Sayısı: 1

iki kere filmine gitsemde oturup dvd yide arkadaşlarımla tekrar tekrar izledim çünkü müzikten repliklere kadar her şey çok güzel bir bütün oluşturmuştu. dvd'deki yabancı dil seçeneğiyle de izlemeye çalışmak zevkliydi ve kesinlikle almanızı tavsiye ederim. kamera arkası videoları, mutlu sonsuz hepsii içindeydii ve benim babilden aldığım en güzel üründü. hasarsız getiren babil'e de teşekkürler :')

B
Beyza Eroğlu  -   31.07.2016