Desen Günlüğü - Her Yaş İçin Boyama
% 19indirim

Desen Günlüğü - Her Yaş İçin Boyama

  • 9,90 TL8,02 TL

    hopi kampanyası
    0,40 Paracık
  • Tedarik Süresi 4 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Stresten uzak, hayal dünyanızla baş başa. Tek ihtiyacınız olan şey, boya kalemleriniz. Belki de yanında biraz da müzik...


Desen Günlüğü, kolektif olarak hazırlanmış bir eserdir. Bu eserin amacı ise insanların desenler üzerinde uğraşmasını sağlayarak günlük yaşam içerisinde yaşamış oldukları stresi üzerinden atmalarını sağlamaktır.

Günümüzde insanların günlük yaşam içerisinde karşılaştığı zorluklar oldukça fazladır. Günlük yaşantı içerisinde insanlara trafik sorunu ayrı bir stres yaşattırır, iş yerinde patron ayrı bir stres yaşattırır, maddi ve manevi sıkıntılar ayrı bir stres yaşattırır, ailevi sorunlar ayrı bir stres yaşattırır. İnsan, yaşamış olduğu bu stresler içerisinde kendisine sığınacak bir liman arar. Desen Günlüğü eseri, insanın stres atmak için aradığı limanlardan biridir. Üstelik Desen Günlüğü eseri ile stres atmanın öyle fazla bir maliyeti de yoktur. Desen Günlüğü eserindeki çizimleri boyamak için boya kalemleri dışında herhangi bir şeye ihtiyaç duymazsınız. Bu eserde ki desenleri boyamakla uğraşırken kendi kendinize söyleyeceğiniz şarkılarında stres atmanızda çok faydası olacaktır.

Günümüzde hayat insanları birçok alanda yarışın içerisine sokmuştur. İnsanlar, bu yarış içerisinde ne kendilerine vakit ayırabilmekte ne de çoluk çocuğuna vakit ayırabilmektedir. Şu da bir gerçektir ki insanın kaliteli bir yaşam sürebilmesi için mutlaka kendine vakit ayırması ve kendini dinlemesi gerekir. Böyle yapmayan insanlar belli bir süre sonra yaşama karşı yorgun düşerler ve yaşama isteklerini kaybederler. Böyle insanlar için yaşamak artık bir yük haline gelir. İnsanların yaşama karşı isteğini devam ettirebilmesi için kendisiyle baş başa kalabilecek bir takım faaliyetlerle uğraşması gerekir. Desen Günlüğü ise bu faaliyetlerden sadece biridir. Desen Günlüğü eserinde yer alan desenler ile vakit geçirirken radyoda ya da CD çalarda hafif bir müzik açarak ve bu müziğe hem eşlik edip hem de çizimlerle uğraşmak kafa dinlemek için bire birdir. 

Arkadaşlarına hediye almayı düşünüp de ne alacağını bulamayanlar Desen Günlüğü eserini arkadaşlarına hediye edebilirler. Arkadaşlarından ne alaka tepkisi ile karşılaşanlar olursa yukarıda yazılanları arkadaşlarına tavsiye niteliğinde söylediklerinde ne alaka tepkisi teşekküre dönüşecektir. Unutmayalım ki hepimizin hem stres atmaya hem de kendimizle baş başa kalmaya ihtiyacı vardır. Kimileri yazarak, kimileri çizerek, kimileri yürüyerek v.b. faaliyetlerle kendileriyle baş başa kalıp aynı zamanda streste atarlar. Çizerek stres atmayı ve kendiyle baş başa kalmayı tercih edenler için Desen Günlüğü birebir eserdir.           

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.