Devrimin Kızı
% 19indirim

Devrimin Kızı

  • 23,00 TL18,63 TL

    hopi kampanyası
    0,93 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Ben ıvy westfall. Kurucunun kızı.


Nükleer bir savaş sonrası hayatta kalan az sayıdaki insandan biriydim. 16 yaşında kendimi bir güç savaşının ortasında buldum. Annemin katilinin oğluyla evlenmeye zorlandım. Görevim o kadar da zor değildi. Devrime öncülük edebilmem için kocamı öldürüp ailemin yönetimi ele geçirmesini sağlamalıydım, o kadar…


Ben Ivy Westfall. Artık sistemin kurbanı değilim. Görevim artık eskisinden daha zor. İnandığım şeyler uğruna, her şeyimi kaybetme pahasına savaşacağım…


İsmim Ivy Westfall. Ben Devrimin Kızı'yım.


"Okurları kesinlikle tatmin edici bir son bekliyor. Engel harika bir iş çıkarmış!"


- Outlawpoet (Amazon top100 reviewer)


"İlk kitaba yaraşır bir devam kitabı. Aksiyonu yüksek bir macera. Bastır Ivy!"


- Mary Brebner (Amazon Vine Reviewer)


"Harika bir devam kitabı ve yazarın bir sonraki kitabının ne olacağını heyecanlı bekliyorum, çünkü kesinlikle okuyacağım!"


- Bookworm (Amazon Vine Reviewer)


"Kaldığı yerden devam eden hikayede tempo bir an bile düşmüyor. Bu seriyi genç ve yetişkin, herkese kesinlikle öneriyorum."


-Melissa A. Palmer (Amazon Vine Reviewer)


"Gerçekçilik ve dikkatle yaratılan detaylar bu romanı bir kitabın ötesine taşıyarak okuyanların keyif alacağı bir maceraya çeviriyor. Amy Engel sizi karmaşık bir dünyaya doğru bir yolculuğa çıkaran ve küçücük detayları dahi düşünerek sizi bu dünyanın içine, adeta içinde yaşıyormuşsunuz gibi çekmeyi başarabilen nadir yazarlardan birisi."


- BookWhisperer'dan Jax


Devrimin Kızı (The Revolution of Ivy), Kurucunun Kızı (The Book of Ivy) romanının devamı; yani serinin kinci kitabı. Kitap ilk kitabın kaldığı yerden ve aynı tempoyla devam ediyor. Ivy yalnız kalıyor terk ediliyor ama umudunu kaybetmiyor.
Yorum Sayısı: 7

Henüz Türkçe yazamayan, imla kurallarını bilmeyen "okuyucu"ların yorumları ne kadar isabetliyse bu seri de o kadar ufuk açan bir kitaptır.

Saygılar.

H
Hüseyin Ünal  -   26.04.2016

Bu kitap beklentilerimi karşıladı mı? Hayır. Ama severek mi okudum? Evet. O nasıl oluyor derseniz, oluyor işte.😄 Bu ikilemenin yorumlarında hep "Güzel bir distopya örneği, çok heyecanlı, aksiyonlu" vs. yazıyordu. Ancak Kurucunun Kızı'nı okuduktan sonra, kitabı kesinlikle bir distopya olarak değil, pembe roman olarak görmüştüm. Yorumlara ve ilk kitabın sonuna dayanarak, belki ikinci kitapta distopik ögeler daha fazla olur diye düşündüm, ama Devrimin Kızı'nda da aradığım distopyayı ve aksiyonu...devamını oku

İ
İrem @Mybookheaven  -   16.03.2016

Birçok kişinin beğenmediği bu serıyi ben çok beğendim. Elimden bırakmadan 1 günde biten kitaplarımdan biri oldu. Bence hemen almalısınız.

E
Ebru Dinçer  -   22.04.2016

Kurucunun kızı da güzeldi ama idare eder Distopya serime giriyor.

E
Esma Nur Karaağaç  -   29.02.2016

kurucunun kızı ve devrimin kızı distopya türündeki diğer kitaplarla kıyaslanırsa vasat bir seri olduğunu düşünüyorum. kesinlikle bir açlık oyunları ya da labirent serisi değil. kolay okunan basit kitaplar. okurken beni şaşırtan hiç bir şey olmadı sevemedim. tavsiye edebileceğim bir seri olmadı malesefki.

G
Gökçe Emiroğlu  -   04.02.2016

İlk kitaba oranla heyecan daha fazla, aksiyon daha fazlaydı. Bu kitaba bir şans vermelisiniz!

E
Elif Dolunay Ergün  -   02.09.2016

140'a yakın kitap okudum ve enlerim arasında.Tavsiye ediyorum.

Z
Zeynep Kart  -   07.07.2016