• Dijital Yayıncılık% 38indirim
    Dijital Yayıncılık
    Dijital Yayıncılık

Dijital Yayıncılık

Dijital Kitap ve Dergi Sektörü İçin Bir Başlangıç
  • 27,50 TL17,05 TL

    hopi kampanyası
    0,85 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Dijital Yayıncılık e-kitabı

Dijital Kitap ve Dergi Sektörü İçin Bir Başlangıç


Dijital ürünlerin çoğalmasına ve yeni dijital işletmeler kurmak için ticari gereksinimlere cevaben, Dijital Yayıncılık işi kitap ve dergi sektörlerinde dijital ürünlerin geliştirilmesine kapsamlı bir başlangıç sunmaktadır.


Bu ders kitabı, dijital yayıncılığın büyümesini etkilemiş olan başlıca teknolojik gelişmeler hakkında genel bilgiler vererek öğrencilere, dijital yayıncılığı mümkün kılan anahtar terimleri ve kavramları tanıtıyor.


Dört temel yayıncılık sektörünü inceliyor: Profesyonel referans, bilimsel, eğitimsel ve kullanıcı. Bu kitap her alandaki dijital gelişmelerin durumunu açıklıyor ve yeni iş modellerinin oluşumunu, her sektörün karşılaştığı gelecek zorlukları gözden geçiriyor.


Aynı zamanda sektörün karşı karşıya olduğu temel sorunları da bir bütün olarak ele alıp, fiyatlandırma ve telif hakkı gibi güncel tartışmaları yansıtıyor ve ilgili durum çalışmalarıyla bu tartışmaların sanayi üzerindeki etkilerini araştırıyor. Dijital Yayıncılık İşi, dijital yayıncılık dünyasını keşfetmek için bir başlangıç noktası arayan her yayıncılık öğrencisi için paha biçilmez bir kaynaktır.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.