Dini Cehalet ve Kur'an Gerçeği
% 18indirim

Dini Cehalet ve Kur'an Gerçeği

  • 10,00 TL8,20 TL

    hopi kampanyası
    0,41 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
?El Bakara?12: İyi bilin ki, onlar, ortalığı ifsat edenlerdir.
Lâkin şuurları yok. Farkında değillerdir."
(www.diyanet.gov.tr 12 - İyi bilin ki, onlar bozguncuların ta kendileridir. Fakat farkında değillerdir.) Diyerek onların ne olduklarını ezelden beri bilmekte ve bize de haber vermektedir. Bugün de aynı şekilde davranıp, sözde bizi ıslah edip doğru yola getirmek istediklerini söylemekteler.
Oysa Allah'ın haber verdiği gibi bizleri, fesada uğratma, bozma ve dinimizde kargaşalık çıkarmaya uğraşırlar. Bu ayetlerin üzerinde herkesin düşünmesi gerekir. Çünkü ''Allah'ın dinine hizmet ediyorum" diye gurur duyarken, Allah'ın lanetlediği biri olma hali vardır bunlarda. Evet, bu ayet, sîzlerin; devlet, millet, memleket ve Allah'a düşmanlık yapanları tanıyabilmeniz için bir işarettir. Bilin ki kim sizi ıslah etmeye çağırıyorsa ve bir âlime tabi olmaya davet ediyorsa o; sizin ve dininizin düşmanıdır.İşte o kişiden sakınmanız gerekir. Aksi halde o âlimin hıyanetini ve cehenneme gidişinin yol arkadaşı olursunuz. Bu takdirde Allah'ın azabından sizi koruyacak da yoktur.
Bu ayetler gösteriyor ki Cenabı Allah onların her şeyini çok iyi biliyor ve bizi nasıl kandırmaya çalıştıklarını da bize bildiriyor.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.