Diriliş
% 6indirim

Diriliş

Türkiye’nin Değişimi
  • 20,00 TL18,80 TL

    hopi kampanyası
    0,94 Paracık
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Türkiye’nin Değişimi: Diriliş kitabı; 2011-2016 yıllarında sorgulanan “Eski Türkiye” ile inşası önerilen, planları tasarlanan “Yeni Türkiye”nin diriliş sürecinden, gündem ve konjonktür içinden kesitler veriyor. Yeni Anayasa, asker sorunu, Kürt meselesi, çözüm süreci, terör, seçimler, MİT, istihbarat, eğitim, gezi, FETÖ konularında o günün şartlarında, gündemin aktörleri üzerinden analiz ve yorumlar sunuyor.


Tarihe tanıklık eden, değişim sürecinin akışını yansıtan konjonktürel dengeleri, krizleri ve çetin mücadeleleri anlatan canlı makaleler bulacaksınız. Ülkemizin değişim sürecinin 6 yıllık tafsilatını ve yeniden Diriliş hareketinin engellerini, kararlı yürüyüşünün kilometre taşlarını göreceksiniz.


Yeni dünya vizyonu ile dünya uyanırken Türkiye’nin değişimine, yeniden dirilişine bu analizlerle sizde şahitlik edeceksiniz.


Bu diriliş destanını yazan gerçek olayların isimsiz kahramanlarını hayal ederek bir fetret devrinin yıkılışını, statükonun çözülüşünü, vesayet rejiminin çöküşünü bir başka pencereden izleyecek ve öğreneceksiniz.


Yazıların kronolojisi sizleri adım adım bulunduğumuz noktaya selametle ve zihin ferahlığıyla taşıyacaktır.


Evet, Türkiye değişiyor, yenileniyor ve yeniden diriliyor.


Yeni Türkiye

Yeni Türkiye

Aydın Bolat

18,8 TL
Medeniyet Coğrafyamız

Medeniyet Coğrafyamız

Aydın Bolat

18,8 TL
Uyanış

Uyanış

Aydın Bolat

18,8 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.