Disney Pamuk Prenses Figürlü Dönen Işık

Disney Pamuk Prenses Figürlü Dönen Işık

  • 33,00 TL

    hopi kampanyası
    1,65 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü

      Disney prensesleri, kızları prenseslerin büyülü dünyasına davet ediyor.


      Disney prenseslerinin her zaman ışıl ışıl ve büyülü bir dünyaları vardır. Onlar hem güzellikleriyle hem de iyilikleriyle pırıl pırıl parlıyor ve insanlara iyilik yaparak eğlenmeye bayılırlar.


      İşte Disney Pamuk Prenses Figürlü Dönen Işık, Pamuk Prenses hayranı kızlara bu eğlenceli ve ışıl ışıl dünyanın kapılarını aralıyor. Disney Pamuk Prenses Figürlü Dönen Işık'ın kalp şeklindeki parlak taştan oluşan düğmesine basıldığında, Pamuk Prenses dönerek dans etmeye başlıyor.


      Pamuk Prenses dans etmeye başlar başlamaz da çevresindeki kalpler ışıl ışıl hem güzel prensesi hem de çevreyi aydınlatıyor. Tıpkı prenses masallarındaki gibi.


      2 adet 1, 5 V AA pille çalışan Disney Pamuk Prenses Figürlü Dönen Işık, 3 yaşından itibaren Pamuk Prenses hayranı kızların keyifle oynayacağı bir oyuncaktır. Pamuk Prenses Figürlü Dönen Işık, orijinal ve lisanslı Disney ürünüdür.


 


Disney Prenses:
Disney 2000 yılından itibaren “Disney Prenses” adı altında yeni bir marka yaratmıştır. Bu marka için seçilen prensesler, klasik Disney filmleri içerisinden belirlenmiştir. Prensesler sadece kraliyet ünvanlarına bakılarak değil, “Prenses mitolojisi”ne ne kadar uygun olduklarına gore de seçilmişlerdir. Mulan bu konsept için bir örnektir. Çünkü Mulan generalin oğluyla evlendiği anda kraliyet ailesine girmiş sayılmaktadır. Ancak Tinker Bell bu mitolojiye uymadığı için liste dışında kalmıştır.
Disney’in Prensesleri:
Prenses Ariel (Küçük Deniz Kızı) - Prenses Aurora (Uyuyan Güzel) - Prenses Belle (Güzel ve Çirkin) - Prenses Cinderella (Kül Kedisi) - Prenses Jasmine (Alaaddin Prenses) - Mulan (Mulan Prenses) - Pocahontas (Pocahontas) - Pamuk Prenses (Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler) - Prenses Tiana (Prenses ve Kurbağa)

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 7 cm x 9,5 cm x 23 cm


Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.