Disney Planes 2 Riplash Oyun Seti

Disney Planes 2 Riplash Oyun Seti

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Ürünün diğer resimleri


Riplash Flyers Kurtarma Ekibi oyun setiyle çocuklar göklere çıkacak ve ormanı kurtarmak için bir uçak filosu ile görev paylaşımı yapacak! Hem uçaklar hem de helikopterler için birden fazla fırlatma noktası olan bu set ve Disney'nin Planes: Fire & Rescue serisinden ilham alınarak tasarlanan mekanlarla çocuklar filmde gördükleri tüm sahneleri oyuncaklar ile evlerine götürebilecekler. Sette aynı zamanda, acil durumların vazgeçilmez kahramanlarından biri olan Riplash Flyers Smoke Jumper: Blackout da bulunuyor. Tasarımı ve ifadesi mükemmel. Kordon çekildiğinde yangın zili çalıyor ve gerçek heyecan başlıyor! Blackout ve diğer Riplash Flyers uçaklarını rampadan, Riplash Flyers helikopterlerini iniş platformundan fırlat. (Her araç ayrı olarak satılır.) Bu kadar kahraman imdada koştuğuna göre yangın kısa sürede söndürülecek demektir!  • Bu setle çocuklar göklere çıkıyor ve ormanı kurtarmak için bir uçak filosuna görev paylaşımı yapıyor!

  • Bu sete, acil durum kahramanlarından biri olan Smoke Jumper Blackout da dahildir.

  • Kordonu çek! Bir yangın zili çalar ve gerçek bir tehlike anı heyecanı yaşatır!

  • Diğer Riplash Flyers uçakları ve Riplash Flyers helikopterleri için birden fazla fırlatma noktası bulunur. (Bu oyuncaklar ayrı olarak satılır.)


Disney'nin Planes Oyuncaklarıyla Gökyüzü Seni Bekliyor!
Disney•Pixar'ın Cars serisi maceralarını yeryüzünde yaşatırken, gökyüzünde hız, macera ve eğlencenin temsilcisi yeni bir seri var! Disney'den Planes: Fire & Rescue serisinde sevilen star Dusty Crophopper elit bir itfaiye ekibine katılarak Piston Peak Doğal Parkı'nı koruma görevini üstleniyor. Bu seride uçuş eğlencesi ve sıcak -gerçekten sıcak - maceralar seni bekliyor!


Dusty Ekibi
Çocuklar yeryüzünden gökyüzüne, Dusty'nin heyecan verici yolculuğu ve birbirinden çok farklı arkadaşlardan oluşan ekibine katılıyor. Filmde karakterler ve yetenekler birbirinden çok farklı, tıpkı çocukların birbirinden çok farklı olduğu gibi. Dusty, sevimli, küçük bir şehirden gelip büyük hayalleri olan bir uçak. Ayakta kalabilmesi için arkadaşlık, cesaret ve takım çalışması onun için çok önemli! Çocuklar birlikte her şeyin mümkün olduğunu görecekler!


Gerçek Bir Aksiyon!
Erkek çocukları animasyona ve filmlerdeki aksiyon sahnelerini canlandırmaya bayılır. Bu sebeple bu oyun seti, filmi yapılan bu macerayı gerçeğine olabildiğince yakın bir şekilde canlandırabilmek için dikkatli bir şekilde tasarlandı. Hangar ve kurtarma merkezi, hikayedeki kurtarma çalışmalarının da merkezi niteliğinde. Erkek çocukları, komuta merkezinin verdiği zorlu görevleri yerine getirmeye çalışan müthiş kahramanlara yardım ederken kendileri de kahramanlaşacak.


Riplash Flyers ile Hızlan
Riplash Flyers ve oyun setleri, daha çok heyecan için hızlandırıldı. Araçlar hafif olduğundan, büyük bir hızla, uzun mesafelere fırlatabiliyor! Kordonu uçağa veya helikoptere geçir, çekip çıkar, aracın uçmasını izle! Çok eğlenceli!Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.