Disney Pooh Figürlü Dönen Işık

Disney Pooh Figürlü Dönen Işık

  • Geçici olarak temin edilemiyor

 


Winnie the Pooh, çocukları rengarenk dünyasına davet ediyor!


Winnie the Pooh ve arkadaşlarının her zaman renkli ve eğlenceli bir dünyaları vardır. Winnie çok sevdiği arkadaşlarıyla neşe dolu oyunlar oynamaya ve onlara iyilikler yapmaya bayılır. Disney Pooh Figürlü Dönen Işık da, çocuklara Winnie the Pooh'un ışıl ışıl dünyasının kapılarını aralıyor.


Disney Pooh Figürlü Dönen Işık'ın kırmızı düğmesine basıldığında sevimli ayıcık Winnie dönerek dans etmeye başlıyor. Winnie the Pooh dans etmeye başlar başlamaz da çevresindeki arılar ışıl ışıl yanarak hem ayı Winne'yi hem de çevreyi aydınlatıyor.


2 adet 1, 5 V AA pille çalışan Disney Pooh Figürlü Dönen Işık, 3 yaşından itibaren Winne the Pooh hayranı çocukların keyifle oynayacağı bir oyuncaktır.


Disney Pooh Figürlü Dönen Işık, orijinal ve lisanslı Disney ürünüdür.


 


Winnie The Pooh ve Arkadaşları: Walt Disney'in en başarılı çizgi filmlerinden birisi olan Winnie the pooh; Christopher Robin adlı çocuğun kendi hayal dünyasında yarattığı orman ve bu ormanda yaşayan kahramanları anlatmaktadır. ”100 Hektar Ormanı” adı verilen bu ormanda Ayı Winnie, minik ve korkak Piglet, neşeli kaplan Tigger, uyuşuk Eeyore, küçük mor Lumpy ve daha birçok kahraman yaşamaktadır. Winnie The Pooh çizgi filminde her zaman pozitif, öğretici ve masum hikâyeler anlatılmaktadır. Winnie The Pooh: Çizgi filme adını veren Winnie the pooh iyi kalpli, obur, meraklı ve sevimli bir ayıdır. Winnie bal yemeyi çok sever. Evindeki bal kavanozları bittiğinde arı kovanına gidip bal alması gerekir. Ancak Winnie saf bir ayıdır. Bu yüzden arılarla mücadele etmesi de pek kolay olmaz. Tatlı bir şeyler yemek için sık sık Tavşan’ı ziyaret etmek zorunda kalır. O çok iyi kalpli bir ayı olduğu için olaylar hep onun istediği şekilde sonuçlanır.

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 7 cm x 10 cm x 24 cm


Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.



Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.