Dönüm Noktası
% 19indirim

Dönüm Noktası

  • 24,00 TL19,44 TL

    hopi kampanyası
    0,97 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Trevor, dudaklarıma yapışıyor ve yalnızca cümlemş değil nefesimi de kesiyor. Yüzümü ellerinin arasına alıyor ve dudaklarını yavaşça benimkilerin üzerinde gezdiriyor. Vücudumdaki bütün sinir uçları elektriğe kapılmış gibi. Sonra geri çekilip gözlerimdeki ifadeyi inceliyor. Beni tekrar kendine çekmeden önce, "Beni kaybetmedin." diyor. Tam onu bütün gün boyunca öpebileceğime karar verdiğim anda, "Addison?" diyor.


"Evet?"


"Ya bu, bir Araştırmaysa?" diye soruyor.


Kaskatı kesiliyorum. "Ne?"


"Bunu daha önce hiç düşündün mü? Ya şimdi içinde bulunduğumuz bu an, gerçek değilse? Ya sadece olasılık dahilindeki bir hayali görüyorsan?"


Ustalıkla kurgulanmış, enfes ve zekice bir hikaye


-Kiersten White, New York Times'ın en çok satanlar listesinden Paranormal adlı eserin yazarı


Eşsiz kurgusu içinde iki gerçekliğin aynı anda akışını izledikçe kendinizi karakterlere yalvarırken bulacaksınız o telefonu sakın açma, o eve sakın girme, sakın o adamla konuşma. Dönüm Noktası hem gerilimli ve romantik hem de zorlu ve büyüleyici. Kesinlikle dikkate değer bir başlangıç.


-Robinson Wells, Variant adlı romanın yazarı


Fevkalede bir anlatımla olağanüstünün ustaca bir harmanı; espri ve nüktelerle bezeli ,ağız sulandıran bir romantizm. Dönüm Noktası, bugüne kadar okuduğum en leziz kitaplardan biri.


-Elana -Johnson, Posession adlı romanın yazarı


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.