Dönüşü Olmayan Yol 2 - Sarya
% 13indirim

Dönüşü Olmayan Yol 2 - Sarya

  • 25,00 TL21,75 TL

    hopi kampanyası
    1,09 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bu roman’ın birinci Cildi olan Defterin Günlüğü’nde İstanbul’da okuyan üniversite öğrencisi Rojda’nın, on beş günlük tatilini geçirmek üzere Tatvan’a giderken otobüs yolculuğu esnasında, yol üstünde gerilla bir kızın cesediyle karşılaşmasıyla başlayan ve devam eden olaylar dizisi vardı.


Romanın Sarya adıyla yayınlanan bu ikinci ciltte ise olaylar Sarya ile devam etmektedir. Elden ele dolaşan günlükler, kahramanlıklar, ihanetler, işkenceler…


Romanın bir alıntısı şöyle:


“Uzun bir ayrılıktan sonra geldim Rozerin. Benim ölü arkadaşım… İstanbul’dan peşim sıra koşup gelen Haydar, dağların direnç ve güçlüğüne çekip gitti. Ben kaçtım, savruldum, yola çıkış ideallerime bağlı kalamadım. Şimdi, Kürt yurtseverliği üzerinde, görüldüğü yerde kurşuna dizilecek yönsüz bir yalnızlık rüzgarıyım ben. Senin kar altındaki buzlu koynunu özlüyorum Rozerin…”


Dönüşü Olmayan Yol

Dönüşü Olmayan Yol

Hasan Bildirici

19 TL
Şervan

Şervan

Hasan Bildirici

4,28 TL
Gölgeler

Gölgeler

Hasan Bildirici

14,79 TL
Reya Beveger

Reya Beveger

Hasan Bildirici

18,25 TL
Yorum Sayısı: 1

Bu ürünü sparişim'den 4 gün sonra aldım ama 2 gün içinde bitirdim.Özellikle eleştirel bakış açılarına katılmamak elde değil ve o yalın dilin sadeliği sanki van gölünün mavi atlasında dolaşan bir turna gibi sayfalardan geçtim.

R
Rıdvan  -   30.06.2016