Dört Mevsim - Her Yaş İçin Boyama Kitabı
% 19indirim

Dört Mevsim - Her Yaş İçin Boyama Kitabı

  • 9,90 TL8,02 TL

    hopi kampanyası
    0,40 Paracık
  • Tedarik Süresi 4 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Desenler mevsimleri taşıyor. Günün yorgunluğunu arkanızda bırakmak için boya kalemlerinizi hazırlayın. Belki de yanında biraz müzik...


Dört Mevsim, kolektif olarak hazırlanmış bir eserdir. Günün yorgunluğunu mevsimlerle atmak isteyenlerin keyif alacağı bir boyama çalışmasıdır.

İnsanlar çalışarak geçirdikleri yorgun bir günden sonra evlerine geldikleri zaman günün yorgunluğunu atacak bir takım faaliyetlerde bulunurlar. Günümüzde bu faaliyetlerin başında maalesef ya dizi programları, ya sinema filmleri ya da başka televizyon programları gelmektedir. İnsanların bu tarzda yorgunluk atma alışkanlıkları hem sağlık açısından hem de psikolojik açıdan çok zararlıdır. İnsanların akşamları televizyonun karşısına geçerek istediği programı seyrederken atıştırdığı abur cuburlar ve hareketsizlik sağlık açısından zararlarını oluştururken, insanın televizyon karşısında dinlendirdiğini sandığı ama aslında dinlendiremediği beyni psikolojik açıdan zararlarını oluşturmaktadır. Oysa insanlar, kendilerine günün yorgunluğunu geçekten attıracak hem sağlıklarına hem de psikolojilerine zarar vermeyecek faaliyetler yapabilirler. Dört Mevsim eseri de bu tarzda hazırlanmış, insanın kafasını dinleyebileceği eserlerden biridir. Üstelik insanların Dört Mevsim eseri ile günün yorgunluğunu atarken fazla maddi külfete girmelerine gerek yoktur. Yanlarına boya kalemlerini aldıktan sonra eserin başına oturmaları yeterlidir. Bu arada boyama yaparken canlı renk isteyenlerin kaliteli boya kullanmaları tavsiye edilir.

Gün boyu yaşamdan pek keyif alamamışsanız ve hazan dolu bir gün geçirmişseniz Dört Mevsim boyama kitabını açarak hazan mevsiminin simgesi olan sonbahar resimleri boyayarak hem günün yorgunluğunu atmış olursunuz hem de içinizdeki duygu yoğunluğunu resme boşaltmış olursunuz. Gün boyu çok keyifli bir gün geçirmişseniz ve akşam eve geldiğinde keyfiniz yerindeyse Dört Mevsim kitabını açarak keyfin simgesi olan ilkbahar resimleri boyayarak keyfinizi resimlerle paylaşabilirsiniz. Gün boyu neşeli ve cıvıl cıvıl bir gün geçirmişseniz, içiniz içinize sığmıyorsa akşam eve geldiğinizde Dört Mevsim kitabını açarak neşenin simgesi olan yaz mevsimi resimlerini boyayarak içinizdeki kıpırtıyı resimlere de aktarabilirisiniz. Yaşadığınız gün içerisinde acı bir haber almışsanız ve yüreğiniz üşüyorsa, akşam eve geldiğinizde üşüyen yüreklerin simgesi olan kış mevsimi resimlerini boyayarak acınızı resimlerle paylaşıp yüreğinizi ısıtabilirsiniz. Ayrıca resimleri boyarken psikolojik durumunuza uygun bir müzik açarak sıcak bir kahve ile müziğe eşlik etmek sizi daha fazla dinlendirecektir. 

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.