Dua Tarlası

Dua Tarlası

  • Geçici olarak temin edilemiyor

1- Hata

2- Bazenli Geçmiş Zaman

3- Suç Bizde

4- Hafriyat

5- Durdurun

6- Sana Değmez

7- Kaybolduğumda

8- Dua Tarlası

9- Ne Yaptın

10- Oyun

11- Son Nefes

12- Yok Bir Şey

13- Bıçak

 


ULAN İLK ALBÜMÜ “DUA TARLASI” İLE ROCK KULVARINI SALLAMAYA GELİYOR!

2014 yazında Volkan Diyaroğlu ve Ziya Levent Aybay tarafından kurulan ULAN grubununın ilk albümü “Dua Tarlası” Sony Music etiketiyle müzikseverlerin karşısında!

Dua Tarlası’nın kayıtları İstanbul Valencia arasında, mix ve mastering aşamaları da Valencia'da bulunan Blackout Musice (Paco Morillas) ve Crossfade Mastering (Enrique Soriano) tarafından gerçekleştirildi. Albüm 13 şarkıdan oluşuyor. 12 tanesinin söz ve müziği Volkan Diyaroğlu'na, “Hafriyat” isimli şarkının söz ve müziği Ziya Levent Aybay'a ait. Grup ismini hayatımızın bir parçası olan küçüklü büyüklü isyanlarımızda ve her türlü heyecanımızı seslendirmemizde ilk başvurduğumuz “Ulan” sözcüğünden alıyor.

Aynı zamanda ressam olan Volkan Diyaroğlu sözü ve müziği kendisine ait “Kaybolduğumda” şarkısının video klibini de İspanya’nın Valencia şehrindeki atölyesinde kendisi çekti. “Kaybolduğumda” şarkısının, insanların zaman kavramı ile olan çatışmalarını anlatan sözlerine uygun bir takım sembolik görsellerden oluşan klibi, grubun Youtube Vevo sayfasında ve müzik kanallarında yayınlanmaya başladı.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.