Dune
% 19indirim

Dune

  • 35,00 TL28,35 TL

    hopi kampanyası
    1,42 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

“Yüzüklerin Efendisi dışında bu kitapla kıyaslanacak başka bir kitap yok.”


- Arthur C. Clarke


“Güçlü, inandırıcı ve usta işi.”


- Robert A. Heinlein


“Modern bilimkurgunun mihenk taşlarından biri.”


- Chicago Tribune


En İyi Roman kategorisinde Hugo Ödülü


En İyi Roman kategorisinde Nebula Ödülü


Okurlar tarafından 20. yüzyılın en iyi bilimkurgu yapıtı seçilen Dune serisi, yepyeni kapakları ve gözden geçirilmiş çevirileriyle 50. yılında İthaki’de.


Modern edebiyatın en epik mesih anlatılarından biri sayılan Dune, genç Paul Atreides’in hikâyesini anlatır. Atreides’in ailesi, evrendeki en önemli ve en değerli madde olan melanj ‘baharatının’ tek kaynağı olarak bilinen Arrakis gezegeninin kontrolünü kabul etmiştir. İmpatorluğun güçleri Arrakis’in kontrolü için birbirlerinin boğazına sarılırken, politika, din, ekoloji, teknoloji ve insani duyguların çok katmanlı, karmaşık etkileşiminden benzersiz bir hikaye doğacaktır.


Frank Herbert’ın yarattığı evren, yıllar boyunca milyonlarca okurun zihninde gerçekliğini kabul ettirdi ve bugün de ayakta.


İyi bir bilimkurgu ve iyi bir edebiyat yapıtı okumak isteyen herkesin yolu Dune serisinde birleşiyor… İthaki’nin yepyeni “Bilimkurgu Klasikleri” dizisi Dune efsanesiyle başlıyor…


Yorum Sayısı: 1

bilim kurgu nun başyapıtı sayılabilecek bir kitap . Benne gesserit cadıları sizi basit bir bilimkurgu okumaktan kurtarıyor . İthaki ikinci kitabı şubat ayında çıkartacağını bildirdi severlerine duyurulur.

T
Tunahan Uygun  -   02.02.2016