Dünyalı Dergisi - Eylül 2015
% 25indirim

Dünyalı Dergisi - Eylül 2015

  • 6,00 TL4,50 TL

    hopi kampanyası
    0,23 Paracık
  • Tedarik Süresi 1 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Hey Dünyalı!

Yaz tatili boyunca elinden bırakamadığın, tekrar tekrar okumaktan kendini alamadığın Dünyalı Dergi’nin 17. sayısı çıktı!

Dünyalı’nın Eylül sayısında yine muhteşem hediyeler var: Okulda işine çok yarayacak bir not defteri, eğlenceli bir masa oyunu, harika bir yapboz poster, ilginç bir böcek koleksiyonu ve 48 adet çıkartma!

Eylül sayımızda öne çıkanlar...

Sonbahar gelip çattı. Okullar da açılıyor. Heyecanlı mısın?

Tamam, upuzun yaz tatili geride kaldı diye canın biraz sıkılıyor olabilir, ama sana madalyonun diğer yüzünü göstermeye kararlıyız: Önünde eğlenceli pek çok şey yapabileceğin yepyeni bir okul yılı var. Öyle ya, okul sadece dersler ve ödevler demek değil! Eski dostluklar, yeni arkadaşlar, oyun, eğlence ve bir sürü yeni bilgi seni bekliyor. Okul hayatını panayıra çeviren 100 önerimize göz atmayı sakın unutma!

Her şeye rağmen okul dendiğinde içinde çığlık atma isteği uyanıyorsa onun da çaresini bulduk: “Çığlık” yazımız imdadına yetişecek, merak etme. Çığlık atıp rahatlayınca geç arkadaşlarınla masa başına, bu ayki armağanımız olan masa oyunu sayesinde hem kendini hem sevdiklerini yakından tanımaya başla.

Dünyalı’da daha bir dolu eğlenceli konu olduğunu hatırlatmaya gerek yok, öyle değil mi?

Sabırsızlıkla seni bekliyorum!

Keyifli okumalar!..


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.