Dünyanın En Şanslı Kızı
% 19indirim

Dünyanın En Şanslı Kızı

  • 25,00 TL20,25 TL

    hopi kampanyası
    1,01 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Yayım hakları 35 ülkeye satılan DÜNYANIN EN ŞANSLI KIZI 2015 yılının en başarılı çıkış romanı olarak adlandırılıyor. 2016 EDGAR ÖDÜLÜ EN İYİ ÇIKIŞ


ROMANI finalisti olan bu gizem yüklü romanın film haklarını Lionsgate, uyarlamasının yapımcılığını Reese Witherspoon üstlendi.


“Elinizden bırakmanız imkansız!”


- Reese Witherspoon


New York Times Instant Bestseller, USA Today Instant Bestseller, Publishers Weekly Bestseller, iBooks Bestseller, Indiebound Bestseller,B and N Bestseller.


Mükemmel hayatı mükemmel bir yalandı.


Ani FaNelli, prestijli Bradley Okulu’nda okurken yaşadığı şoke edici ve aşağılayıcı bir olay yüzünden hayatını yeniden inşa etmek zorunda kalmıştı. Şimdi ise cazip bir işi, pahalı giysileri; ve yakışıklı, asil bir nişanlısı vardı; elde etmek için çok uğraştığı mükemmel hayata ulaşmaya fazlasıyla yakındı. Fakat Ani’nin bir sırrı vardı. Geçmişinden gelen ve hala onun peşini bırakmayan, gün yüzüne çıkıp her şeyi berbat etmesi an meselesi olan, özel ve acı dolu bir sır...
Olağandışı anlatımı ve tahmin bile edemeyeceğiniz şaşırtıcı olaylarla dolu olan Dünyanın En Şanslı Kızı, “her şeye sahip olmaya” çalışan birçok kadının yaşadığı dayanılmaz baskıyı gözler önüne sererken, okuru sivri dili ve acımasız hırsı ile korkunç bir gerçeği gizli tutmaya çalışan, düşündüğünüzden çok daha yüce gönüllü bir kahramanla tanıştırıyor. Ancak soru şu ki; Ani’nin sessizliğini bozması, uğruna savaştığı her şeyi kaybetmesine mi neden olacak, yoksa özgürlüğünü kazanmasını mı sağlayacak?


“Kayıp Kız ve Trendeki Kız hayranları bu sürükleyici romanı heyecan verici bulacaklar.” 


- People, Haftanın Kitabı


“Karanlık, şaşırtıcı... zekice yazılmış... düşündürücü... Ortaya çıkan gerçekler şoke edici, kesinlikle elinizden bırakmanıza engel olacak olaylar sizi kitabın başından sonuna kadar sayfalara adeta yapıştıracak.”


- Entertainment Weekly


“Farklı, esprili, sivri dilli ve şaşırtıcı... Dünyanın En Şanslı Kızı başından sonuna kadar beni kendine bağladı. Kesinlikle bayıldım.”


- Lauren Weisberger


“Kayıp Kız’ı sevdiniz mi? Söz veriyoruz Dünyanın En Şanslı Kızı en az onun kadar bağımlılık yaratıcı.”


- Good Housekeeping


“Tam on ikiden vuran bir çıkış romanı... tamamen etkileyici... şeytanice karanlık ve eğlenceli.”


- Publishers Weekly


“Bir sonraki kitabınız kesinlikle bu olmalı!”


- People Stylewatch


“Tırnak ısırtacak kadar bağımlılık yaratıcı, hem komik hem ürkütücü ve defalarca ‘Bunu asla tahmin etmezdim’ dedirten cinsten.”


- Glamour


“Jessica Knoll’un çıkış romanı kaçırmak istemeyeceğiniz türden. Kara mizahla yüklü, sinsi, tüylerinizi ürpertecek ve aklınızdan çıkaramayacaksınız.”


- Megan Abbott


“Büyüleyici!”


- Booklist


Yorum Sayısı: 2

Yazar kitabın ana hikayesini oluştururken Colombine Lisesi Olayı'ndan ilham almış (kitabın içinde bir yerde de bu olayın adı geçiyor). Ana karakterimiz Tiffani Fanelli'nin kendi hikayesini ise kişisel olarak okunmaya değer buldum. Özellikle kadın okuyuculara hararetle tavsiye ederim.

N
Neslihan Yıldız  -   09.05.2016

Bu kitabın çok güzel bir çekiciliği var kitabı elinize aldığınız anda bütün bedeninize müthiş bir duygu sarıyor.

E
Enise Özen  -   02.05.2016