Dünyayı Kurtaran Genç Adam Alex Rider - Şimşekkıran
% 25indirim

Dünyayı Kurtaran Genç Adam Alex Rider - Şimşekkıran

  • 15,00 TL11,25 TL

    hopi kampanyası
    0,56 Paracık
  • Tedarik Süresi 1 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Her Şey Sıradan Bir Öğrenciyken Aslında Ajan Olduğunu Öğrenmesiyle Başladı. Zorlu Bir Görev, Büyük Bir Macera, Tehlikeli Bir Yolculuk! Dünyayı Alex Rıder Kurtaracak! On dört yaşındaki Alex Rider’ın dünyası, amcasının şüpheli ölümüyle altüst oluyor.


Alex sadece birkaç gün içinde bir öğrenciden gizli servise hizmet eden bir ajana dönüşüyor. Üstelik seçme şansı yok. Acımasız komando eğitimlerine katılmak ve başkalarının onun için çizdiği kadere razı olmak, özel tasarım silahlarıyla birlikte ilk görevine gitmek zorunda. Alex’in ölümcül bir tehlikeyle karşılaşması an meselesi. Başarısızlık bir seçenek değil, yoksa Alex’in ilk görevi, son görevi olabilir. “Horowitz’in yaratıcılığı hiç tükenmiyor!”


“Horowitz daha ilk sayfadan merak ve şüphe uyandıracak, cesaretiyle sizi ele geçirecek bir seri ile karşınızda… Filmlerdeki gibi hızlı aksiyon sahneleriyle karşılaşmaya hazır olun.”


- The Times


“Canı sıkılan bütün okullu çocukların fantezisi. Sadece binlerce kez daha komik, ustaca yazılmış ve heyecanlı bir hikâye… Dâhiyane.”


- The Independent on Sunday


“Alex Rider’ın maceralarına çocuklar kadar büyükler de bayılacak... Kendisi tavır sahibi bir Harry Potter.”


- Daily Express

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.