Durgun Mavi'nin Ortasında
% 23indirim

Durgun Mavi'nin Ortasında

  • 28,00 TL21,56 TL

    hopi kampanyası
    1,08 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Dünyanın Onlara, Onların İse Birbirine İhtiyacı Var.

Ölmekte Olan Bir Dünyada Aşk ve Yaşam Uğruna Verilen Savaş Herkesin Kaderini Değiştirecek…

Aria ile Perry için Durgun Mavi’ye ulaşma yarışı çıkmaza girmiştir. İki genç lider hem birbirlerinden ayrılmamakta hem de Eter fırtınalarına karşı bu son sığınağa düşmanlarından önce gitmekte kararlıdır. İki aşık, hem Durgun Mavi’yi bulup hayatta kalmak hem de Sable ve Hess’in elinde esir olan dostları Cinder’ı kurtarmak için zorlu bir göreve hazırlanmakta, diğer yandan da küçük bir mağarada, tek ortak noktaları içinde bulundukları durumdan nefret etmek olan iki halk arasında barışı sağlamaya çabalamaktadır. Her şeylerini kaybetmek üzere olan insanların güvenebilecekleri tek şeyse aralarındaki sarsılmaz bağdır. Üçlemenin bu son kitabında, Veronica Rossi çıtayı sonuna kadar yükseltiyor ve bu destansı aşk hikayesini unutulmaz bir finale taşıyor.

Amerikan Kütüphaneler Birliği-Gençlik Edebiyatı Dalında En İyi Kurgu Ödülü

 

“Romantizm ve tehlikeyle dolu Durgun Mavi’nin Ortasında, okurları soluksuz bırakacak bir doruğa ulaşarak bir başyapıt olan bu seriyi unutulmaz bir şekilde sonlandırıyor.”

-Examiner.com-

 

“Aşk, dostluk ve liderlikle örülü Durgun Mavi’nin Ortasında, seriyi muhteşem bir sona taşıyor. Macera, hüzün ve şaşırtmacalarla dolu, heyecan verici bir final…”

-VOYA, Lona Trulove-

 

“Serinin takipçileri, Perry ve Aria’nın başarılı liderler ve tutkulu aşıklara dönüştüğünü fark edecek. Aşklarıyla her zorluğa göğüs germeye çabalayan iki genç liderin hikayesinin son perdesinde macera ve gerilimin dozu giderek artıyor.”

-Booklist-

 

“Sonsuz Gökyüzünün Altında serisinin macera dolu bu son kitabı da samimi duygular, ilgi çekici gelişmeler ve şaşırtmacalarla distopik gençlik edebiyatında öne çıkıyor. Hayranları son sayfaya kadar merak içinde okuyacak.”

-School Library Journal-

 

“Serinin hayranlarını (olası) bir mutlu son bekliyor.”

-Kirkus Reviews-


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.