Düşlerimde Bulduklarım

Düşlerimde Bulduklarım

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Önce Kadere Sor
Bazen yalnız kalırsınız bir düşüncede. Siz hariç herkes zıt fikirdedir. Ama siz kendinizden çok eminsinizdir. Hele bir de oyuna geldiniz mi herkesi hiçe sayarsınız. Ama önce kadere soralım, umduğumuzu bulacak mıyız gittiğimiz yerde?

Umutlarla Yaşamak
Bazen her şeyinizi kaybedersiniz. Sevdiklerinizi, hayallerinizi hatta umutlarınızı bile... Zaman geçmek bilmez ve hayattan tat alamazsınız. Ama bir gün hiç ummadığınız anda yeniden başlarsınız umutlarla yaşamaya...

Sevdim Ama
Hayatı düşlerimizle iç içe yaşarız. Bazen de sadece düşlediklerimizi yaşarız. Pes ettiğimizde ise yalnızca uyanıp hayata döneriz. Bu kez yarım kalır her şey... Ama unutmayalım ki yarım kalan tüm düşler tamamlanabilir.

Çıkmaz Sokağın Adı Aşk
Sevgililer, vazgeçilmeyen aşklar, unutulmayan hatıralar... Bazen her şeye rağmen bir kenara bırakılır tüm bunlar. Acısının ömür boyu dinmeyeceği bilinse de...

Benliğimin Diğer Yarısı
Güvendiğimiz insanlar gider bazen... Anlam veremeyiz. Küçük şeyleri büyüterek, Her şeyi bahane ederek hatta sebepsizce... Ama şunu unutmayalım ki perde arkası da yaşanmadan anlanmaz.

Okuduğunuz her öyküde düşlerinizden bir parça bulabilirsiniz.
(Tanıtım Bülteninden)


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.