Düşlerin Ötesinde
% 31indirim

Düşlerin Ötesinde

  • 20,00 TL13,80 TL

    hopi kampanyası
    0,69 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
Geçmişin acıları, aslında düşlerinizin ötesine açılan bir kapı olabilir mi? Bazen eski bir bavula sığar bütün kalp kırıklıklarımız. Sararmış bir gelinlik anlatır yarım kalan hayallerimizi. Minicik bir kolye ucu sarıp sarmalar geçmişten kalan gözyaşlarımızı. Violet Turner’ın İkinci Şans adlı butiğinde sattığı her eski eşyanın da işte böyle bir hikâyesi var. Kocasından yeni boşanmış olan Violet, kalbindeki boşluğu yıllardır hayalini kurduğu butiği işleterek doldurmaya çalışmaktadır. Ancak tam da kaderin ona gülmeye başladığını düşündüğü günlerde butiğini de kaybetme tehlikesiyle yüz yüze gelir. Violet’in yolu nişanlısı tarafından terk edilen, üstelik beş aylık da hamile olan genç April ve geçmişinin acılarıyla baş etmekte zorlanan Amithi ile kesiştiğinde üçü de hayatın onlara yepyeni sürprizler hazırladığından habersizdir. Bu üç kadın fedakârlığın, affetmenin ve aşkın büyüsüyle düşlerinin ötesine açılan kapıyı aralayacaktır. Düşlerin Ötesinde, en büyük fırtınaların sonunda doğan güneşe inananların hikâyesi. Kalplerdeki her yaranın bir merhemi olduğunu size bir kez daha hatırlatacak olan bu sıcacık öykü adeta içinize işleyecek.

Yorum Sayısı: 3

Okumaya başladığınızda, o anda hayatınız da yoğunsa eğer sizi hikayeye çekmede biraz zorlanabilir. Ancak yılmayıp devam ederseniz, haftasonu ailece izlenen bir televizyon filmi gibi sıcacık kucaklar sizi.
Başroldeki karakterimiz Violet, eşyaların da yaşanmışlıkları olduğunu biliyor ve hepsinin hikayesini değerli kılacak bir butik açıyor: İkinci Şans. Artık ilk sahipleri tarafından kullanılmayan eşyalar, hayat hikayeleriyle birlikte yeni sahiplerini arıyor.
Bu butik etrafında bir araya...devamını oku

Ç
Çağla Çıbuk  -   26.04.2016

Okuduğum en güzel kitaptı; daha güzelini okuyacağımı da sanmıyorum zaten.

K
Kadriye Nur Dönmez  -   28.01.2015

Düşlerin Ötesinde yine her şeyden önce Arkadya Kitap 'ın muhteşem kapağıyla sizi kendine çeken bir kitap. Tahmin edilebilir bir öykü olsa da, kısa sürede keyifle okudum. Sanırım sonunda ne olacağını bilsek de, olayları ne kadar tahmin etsek de, çekilen acıların sonunda mutlu sona ulaşılan hikayeleri okumayı seviyoruz. Bunları okuyoruz, bunları okumaya ihtiyacımız var, çünkü umudumuzu kaybetmememiz için bize yardımcı oluyorlar. Çünkü bizi hayatta hala güzel şeyler olabileceğine inandırıyorlar....devamını oku

İ
İrem @Mybookheaven  -   16.03.2016