Duygu
% 31indirim

Duygu

  • 25,00 TL17,25 TL

    hopi kampanyası
    0,86 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Anne sıcaklığı , baba emniyeti olmayan bur dünyada ayakta kalmaya çalışan kırılganlık abidesi Duygu…


Üç yoldaşı vardı onu taşıyan. "Develerim" diyordu onlara. O develer ki İstanbul'un en arızalı tipleriydi. Her ne kadar bela makinesi olsalar da Duygu için tek gerçek vardı :


"Bekir candı, Ali kandı, Sedat aşkı"


Ve hayat onlar için bir duadan ibaretti.


İyiyim… iyiyiz… biz hep iyi oluruz.


Güçlü olmayı en zorlu yollarda öğrenmiş dev bir çınardı Sedat. Hayatta yorulmuş, aşktan çoktan vazgeçmişti. Yüreğini ördüğü çelik duvarlar arasına saklamış acımasız bir adamdı o.


Acılarla atılmış düğümlerin arasında filiz verebilir miydi aşk? Meleği şeytana döndürüp, şeytanın ruhunu ele geçirebilir miydi aşk?


Yorum Sayısı: 3

Bir arkadaşımdan ödünç alarak ve çok methini duyarak aldığım; çok kısa sürede yutarcasına okuduğum harika bir kitap. Bitmesini hiç istemedim, adeta kitap okumamışım da bir film seyretmişim tadı bıraktı bende... Ali'm ve Bekir'i de hemen okuyacağım . Ve serinin tüm müptelaları gibi ben de; merakla Sedat'ın kitabının yazılıp, raflardaki yerini almasını bekliyor olacağım. Işıl hanımcım ellerinizden öper artık bir zahmet :)

Ö
Özlem Günlük  -   16.04.2016

Yazarın ilk okuduğum kitabı bu oldu. Kitabın ismine tav olup almıştım, iyi ki de almışım. Gerçekten bir solukta okuduğum, okurken çok keyif aldığım bir kitaptı. 662 sayfa gözünüzü korkutmasın elinizden bırakamıyorsunuz. Ben 15 saat gibi kısa bir zaman dilimde iki yemek molasıyla birlikte okudum bitirdim, Bazen sesli gülerek genelde sırıtarak bazen de göz yaşları eşliğinde okudum. Ben Sedat'a değil, Sedat ile Duygu'nun aşkına aşık oldum. Sedat ile Duygu beni bitirdi. :)

E
Esen Gezgin  -   02.02.2016

Kesinlikle en sevdiğim seri. Kitapta mutlaka kendinizden bir şey bulacaksınız. Develer candır :) Okuyun okutturun !!

R
Rümeysa Taşdemir  -   29.05.2016