Duygularım Düşüncelerim Hayal Ettiklerim

Duygularım Düşüncelerim Hayal Ettiklerim

Portfolyom
  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Portfolyo (andaç) çocuk hakkındaki bir değerlendirme yapabilmek için çok sayıda ve çeşitli alanlardaki gelişimsel ürünleri ve sonuçları içeren çocuğa ait özgeçmiş dosyasıdır. Çocuğun eğitim sürecinde gösterdiği gelişimi, yaşam içindeki duygu ve düşüncelerini içeren, özel tasarımları ve hayallerinin yansıtıldığı, çocuğun çevresini nasıl algıladığı, yapabildiklerini ve ifade edebildiklerini içeren özel bir gelişim dosyasıdır.

Bu çalışma ile anne babalara çocuklarının bu dönemdeki duygu ve düşüncelerini yansıtma, bilgilendirme şansı olacağı gibi, ailenin de çocuklarını tanımaları konusunda kendi kendilerini değerlendirme şansları olacaktır.

Portfolyo çalışması sadece okul - öğretmen ile değil ailenin de içinde bulunması şart olan bir çalışmadır. Biliyoruz ki böylesi keyifli ve duygusal çalışmada bütün ailelerimiz, eğitimcilerimizin yanında yer alacak ve gereken desteği sağlayacaktır. Bu nedenle ailelerin de çocukları için uygulayacağı çalışmalara yer verilmiştir.

Ailelerimiz de evde çocuğu ile bu uygulamayı rahatlıkla yapabilecek ve belki de çocuğu ile ilgili merak ettiği birçok konuyu öğrenebilecektir.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.