E-Bildirge Klavuzu

E-Bildirge Klavuzu

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

1975 yılında İstanbul'da doğdu. Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonometri Bölümü'nden 1999 yılında mezun oldu. 2004 yılında Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Bölümü'nden "Toplam Kalite Yönetimi İlkelerinin İşletme Performansı Üzerindeki Etkileri" konulu tezi ile yüksek lisans derecesi aldı.


2000 yılında Demirbank T.A.Ş. Bireysel Krediler bölümünde çalışma hayatına başladı. Daha sonra sırasıyla Tırsan Treyler A.Ş. yurtdışı mali işler sorumlusu olarak ve özel bir mali müşavirlik bürosunda mesleğine devam etti. 2005 yılında girdiği serbest muhasebeci ve mali müşavirlik yeterlilik sınavında başarılı olarak Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlik belgesini almaya hak kazandı. Halen kendi adına kurulu bulunan Serbest  Muhasebeci Mali Müşavirlik bürosunda mesleki faaliyetlerine devam etmekte olup İş Mahkemelerinde bilirkişilik yapmaktadır.


Dr. Cahit Evcil ile birlikte kaleme almış olduğu "Tüm Yönleriyle Ücretlendirme ve Bordrolama Esasları" ve kendi kaleme almış olduğu "İşçi İstihdamına İşverenler İçin 18-29 Yaş Teşviki" isimli kitapları ile İstanbul Barosu Dergisinde İş ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı konularında yayınlanmış makaleleri bulunmakta olup bu konularda eğitim ve seminerler vermektedir.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.