• Elfabe% 29indirim
  Elfabe
  Elfabe

Elfabe

El ve Yüz Çizgilerinin Anlamı
 • 28,00 TL19,88 TL

  hopi kampanyası
  0,99 Paracık
 • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

El ve parmak yapılarımız ile yüz hatlarımız davranışlarımızı belirleyen genetik kodlar içerir. Bu genetik kodlama; kişinin iç hallerinden, yeteneklerinden, hastalıklarından, başarılı ya da başarısız olabileceği girişimlerinden haberler verdiği gibi düşünce süreçlerini de belirler.


Parmakların uzunluğu ya da kısalığı, avuç içindeki çizgiler, yükseltiler ve çukurlar hep bir şeylere işarettir. Mesela, bir meslekte çok başarılı olmuş insanların ellerinde belirgin ortak özellikler vardır.  İnsan yüzünün sol kısmı o insanın gerçek kişiliğini yansıtır. Buna karşın sağ tarafı ise saklamaya çalıştığı diğer yüzünü gösterir.


Her insan; • Kendi hayat yürüyüşünün nasıl olacağını,

 • Hastalık ve sağlık durumu ile ilgili gelişmeleri,

 • Evlilik hayatını ve sürecini,

 • İnsan ilişkilerindeki potansiyelinin ne olduğunu merak eder.


El ve yüz çizgilerinden, tavır ve davranışlarından insanların kabiliyet ve kapasitelerini okuma sanatı olan Elfabe, insanın yüzündeki, avucundaki, cildindeki birtakım işaretlerden hareket ederek, hayatını doğru yönlendirmesi için ona yardımcı olmak amacıyla yazılmış bir kitap...


Genetik potansiyelini keşfetmek isteyenlere kaynak niteliğinde bir eser...


Can Boğazdan Çıkar

Can Boğazdan Çıkar

Mehmet Ali Bulut

12,78 TL
Ruhun Deşifresi

Ruhun Deşifresi

Mehmet Ali Bulut

14,2 TL
Fardipli SinHa

Fardipli SinHa

Mehmet Ali Bulut

17,04 TL
Gizemli Sorular

Gizemli Sorular

Mehmet Ali Bulut

12,07 TL
Derviş ve Sinha

Derviş ve Sinha

Mehmet Ali Bulut

15,62 TL
Sofra Başı Sağlık Sohbetleri

Sofra Başı Sağlık Sohbetleri

Mehmet Ali Bulut

9,23 TL
Ey Rabbim Dualarımı Kabul Eyle

Ey Rabbim Dualarımı Kabul Eyle

Mehmet Ali Bulut

14,2 TL
Ahkamsız Hükümler

Ahkamsız Hükümler

Mehmet Ali Bulut

17,04 TL

Mehmet Ali Bulut, Elfabe eserini okuyan okurlar, her insanın genetik olarak kodlandığının farkına varıyorlar. İnsanın el ve yüz çizgilerinde yer alan bu genetik kodları okumanın imkanı vardır. İnsanlar, el ve yüz çizgilerindeki bu genetik kodları iyi okursa hangi mesleklerde başarılı olabileceği, hastalık ve sağlık durumu hakkında genel bilgileri, mutlu bir evlilik yaşayıp yaşayamayacağı, çevresindeki insanlarla olan ilişkilerinin nasıl bir süreç üzerinde ilerleyeceği, nasıl bir hayat yaşayacağı gibi konularda fikir sahibi olabilir.

Mehmet Ali Bulut, Elfabe eserini okuyan okurlar, el ve yüz çizgilerinde saklı olan genetik kodları okuyarak kendilerini keşfetme imkanı yakalayabiliyorlar. İnsanları fiziki özellikleriyle yorumlamayı sevenlerin kaçırmaması gereken bir eserdir. Çünkü bu eser sayesinde insanların genetik kodlarının nasıl okunduğunu öğrenecek ve insanlar hakkında daha doğru yorumlar yapabilecektir. İnsanlar, bu eseri el ve yüz çizgilerinden insanların genetik kodlarını ustaca yorumlayan biri olacakları düşüncesiyle alıyorlar. Okurların esere karşı böyle bir yaklaşım sergilemesi oldukça yanlıştır. Çünkü bu iş öyle bir kitap okumakla olacak bir iş değildir. Bunu pratiğe dökmek emek ve tecrübe ister. Her işin bir başlangıç noktası olduğu gibi bu işinde bir başlangıç noktası vardır. Bu eser, sizin için sadece iyi bir başlangıç noktası olabilir.

Mehmet Ali Bulut, Elfabe eserini fal veya büyü kitabı gibi algılayan okurlarda vardır. Bu okurların, bu eserin fal veya büyü ile kesinlikle bir ilgisinin olmadığını bilmesinde büyük fayda vardır. Ayrıca bu eserin normal bir roman gibi okunmaması gerekir. Bu eserin içeriğinde yer alan bilgilerin doğru bir şekilde yorumlanması çok büyük önem arz etmektedir. Aksi takdirde insanı çok yanlış noktalara sürükleyebilir. Yazarda bu konuda okurlarına sık sık uyarılarda bulunmaktadır. Bazı insanları özümseyebilmek nasıl sabır gerektiriyorsa, bazı eserleri de özümseyebilmek için sabıra ihtiyaç vardır. Bu eserde sabır gerektiren eserlerden biri olup, dikkatli bir şekilde sabırla okunduğu zaman insanın kişiliğine katacağı çok değer vardır.

Mehmet Ali Bulut, 1954 yılında Gaziantep’te dünyaya gelmiştir. Birçok kitap ve ansiklopedinin hazırlanmasında emeği olduğu gibi makale ve şiirleri dergilerde yayımlanmıştır. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi mezunudur.

Yorum Sayısı: 2

Mehmet Ali Bulut, Elfabe eserini okuyan okurlar, ellerindeki şekillerin öylesine şekiller olmadığının, sahip oldukları kişilik ve karakterlerini etkilediğinin farkına varıyorlar. Yazar, bu eserinde yılların birikimi olan deneyimlerini okurları ile paylaştığı için verdiği bilgilerin güvenirliliği açısından herhangi bir sıkıntı yoktur. Zaten yazarın, eserinde paylaştığı bilgileri uygulama imkanı bulursanız ne kadar haklı olduğuna yakından şahitlik etmiş olursunuz. Bu eser ile yazar, okurlarına...devamını oku

A
Ali Sunar  -   02.07.2016

kendini tanıyıp ruhunun inceliklerini farkına vararak yaşamak isteyenlere,potansiyellerini farkına vararak bunu zirveye taşımak isteyenlere..

E
Emine Serçe  -   04.04.2016